Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már magad látszólag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már magad látszólag, különösebb indok nélkül, lelkileg nagyon szarul?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
igen most például
2014. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos van oka,csak még nem jöttél rá, hogy mi az.
2014. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire és mennyiszer. Hjujj!
2014. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig tök jól elvoltam, de az utóbbi hetekben hol nagyon jó a kedvem, hol nagyon szar, és érzem, hogy magamnak csinálom ezt, de nem tudok mit tenni ellene. :( 19/F
2014. febr. 21. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Yep. Most is.
2014. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Detto. És a poén az hogy ha rossz a kedvem mindenki mint a szamarak elkezdenek hergelni meg kötöszködni. Én meg felrobbanok hogy egy percnyi nyugtom sincs.
2014. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régebben igen, volt hogy úgy éreztem hogy semmire nem vagyok jó, és teljesen haszontalan vagyok, és kb a sírás kerülgetett pedig nem is történt velem semmi

Már nincsenek ilyen gondjaim, talán mert elfoglalom magam nem tudom :D

19L

2014. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, például most is pontosan tudom, hogy mi az oka.
2014. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem hiszek abban,hogy a lelki rosszulllétnek nincs oka,szerintem igenis van,csak még nem találtad meg ezt az okot.Egyébként nálam is vannak ilyen periódusok,azzal a különbséggel,hogy én tudom,mi a problémám.
2014. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!