Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel néznénk valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel néznénk valami ijesztő horrort ami nem gagyi, tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Conjuring nagyon nem tetszett, pont az a tipikus gagyi film.
2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az AHS nem vicc! szerintem egész szimpi kis film.


viszont a Köd meg nem horror. inkább pszichothriller.. de ettől még jó..

2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rose red
2014. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bölény25 ***** válasza:
Átok esetleg?Sztem elég jó.
2014. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

AHS első évada inkább egy közepes családi dráma. Amiben néha megfordul valami természetfeletti lény is. A második évad nem volt rossz, csak éppen egyetlen szállal sem tudtak mit kezdeni ezért elcseszték az egészet. A 3 évadra pedig nem is voltam ezután kíváncsi. Utána olvastam, de szinte mindenhol azt írták, hogy a közepe felé teljesen kifulladt.

Ha horror sorozat, akkor inkább a Penny Dreadful.

2014. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld! ;)
2014. jún. 23. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!