Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na akkor a pénz boldogít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor a pénz boldogít vagy sem?

Figyelt kérdés

erről vélemény ?

azért ez a kategória mert szerintem nagyban összefügg hogy van-e valakid vagy nincs pl ha valaki egyedül van de sok pénze lehet-e annyira boldog mint aki tökéletes kapcsolatban van és van párja.. erről a témáról hasonló dolgokról vélemény ?


Szerintem önmagában nem boldogít mert ha valami hiányérzeted van akkor nem lesz jobb csak egy kicsit ha nyersz vagy ha van pénzed.


2014. jún. 24. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érzelmeket nem tudsz vele venni. Viszont valamilyen szinten tudsz rajta egészséget venni ami elég jó dolog.
2014. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Maga a pénz nem csak az amit veszel rajta :D
2014. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Részben.
2014. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak az mondja meg akinek már sok pénze van vagy volt :D
2014. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Önmagában nem, de a boldogsághoz elengedhetetlen, hogy legyen annyi amiből meg tudsz élni. :)
2014. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocsi elso egeszseget nem tudsz venni sehogy gondolj bele vesebetegseg,leukemia,egyeb rak,hepetitis c...gyogyithatatlan....


Szoval a egeszseg a legfontosabb utana a sok lové utanna szerelmeskedes...


Vegyuk csak a fogamzasgatlast ahoz is penz kell vagy elrontunk egy eleltet sot egyszerre 2 eletet anyukaet es a babaet....

2014. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Loszart nem... ismerősöm ha nem ilyen gazdag akkor már rég meghalt volna rákban, de kigyógyult.
2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Milliomos vagyok, de nem vagyok boldog, mert mindent meglehet vásárolni, de az őszinte szerelmet, társat nem lehet. A pénzzel csak felületesen orvosolom a lelki fájdalmaim, szinte hasztalan.

De inkább szomorkodok milliomosként, mint szegényen. :P

2014. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ismerek egy családot full gazdagok és beteg gyerekük született :(

fullos keco a gyereknek mindent megvesznek de egészség nincs..

én sporolos vagyok meg vannak dolgok amit pénzen ugyse lehet megvenni..

2014. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!