Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na akkor a pénz boldogít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor a pénz boldogít vagy sem?

Figyelt kérdés

erről vélemény ?

azért ez a kategória mert szerintem nagyban összefügg hogy van-e valakid vagy nincs pl ha valaki egyedül van de sok pénze lehet-e annyira boldog mint aki tökéletes kapcsolatban van és van párja.. erről a témáról hasonló dolgokról vélemény ?


Szerintem önmagában nem boldogít mert ha valami hiányérzeted van akkor nem lesz jobb csak egy kicsit ha nyersz vagy ha van pénzed.


2014. jún. 24. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8 as figyi van olyan rak amibol ki lehet gyogyulni volt ra pelda a en rokonaim kozott is de az is csak azert mert volt lové..egy hasnyalmirigy rakbol nem lehet kigyogyulni 3 honap es sajnos vege..


Mind a harom fontos tenyezo nem lehet egyszerre ha kivanjatok holnap kifejtem de ha tenyleg erdekel... csak most mar faradt vagyok ha keritek irjatok am..

2014. jún. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Önmagában nem. Az boldogít, ha el tudod érni a céljaidat.

Ha ezek között ott van, hogy sok pénzed legyen (bármilyen idétlen cél is), akkor valamennyire igen. De persze a célok eléréséhez is kell pénz. A pénz inkább energia, mint végcél.

2014. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem boldogít semmi, ami rajtunk kívül található. És amint rájössz erre, mély boldogságérzet tölt el.
2014. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a pénzt itt mindenki van/nincs alapon kezeli.

Ha egy "jól" szituált családba születsz, ahol az ősöknek a saját fejükből lett valamije, akkor téged is úgy fognak nevelni, jobbak lesznek a fiatalkori esélyeid és ha nem vagy tökfej akkor lehet belőled valami. És itt jön a képbe a pénz.

Ha normális munkával meg tudod keresni napi 8 órában azt a pénzt, amiből a családodat kényelmesen és színvonalasan el tudod tartani és van mellette némi extra tartalék is, akkor esélyed van egy kiegyensúlyozott életre, ahol a munka mellett jut idő mindenre, haverokra, családra, sportra egy minőségi életre, ahol majd az utódodat is örömökben gazdagon tudod felnevelni.


Ha csórónak születtél, akkor sem megoldhatatlan, csak nehezebb lesz jóval.


Önmagában a pénz nem boldogít, de a hiánya baromi nagy sz0pás a jelenlegi világunkban. Persze egy szintig működik a nagy szerelem megold mindent dolog, de eljön az a pillanat, az életnek az szakasza amikor ez önmagában már kevés.


Szerintem a párválasztás normális emberek között független az anyagi helyzetből, persze tudjuk, hogy elég sok nem normális eset van, ez az élet velejárója. Ha tökös gyerek vagy akkor csórón is lesz normális csajod, ha meg balp'0'cs, akkor gazdagon is csak szutyok fog jutni.

Szerintem vagyonnal semmiképp sem lehet kompenzálni egy boldog párkapcsolat hiányát, ideig-óráig még csak-csak, de egy idő után fel fog lépni egy egészséges hiányérzet.


Szerintem ezt nem úgy kellene vizsgálni, hogy van pénz/nincs pénz, hanem úgy, hogy egy párkapcsolat hogy néz ki amikor nincs meg a megfelelő anyagi háttér, amikor megvan egy tisztességes anyagi háttér illetve amikor annyi a zseton, hogy habzsi-dőzsi van.

Vajon melyik esetben alakul ki több ellentét,mikor okoz több problémát bizonyos dolgok/lehetőségek megléte vagy hiánya?

Itt egyértelműen kiderülne, hogy van e összefüggés az anyagi jólét, a pénz és a boldogság között.

2014. jún. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a pénz boldogít, hanem amit veszek rajta
2014. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Spilerke ***** válasza:
A pénz önmagában nem boldogít ez jó példa azokra, akiknek van pénzük "milliomosok". De mégsem boldogok.
2014. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!