Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Elég csúnyácska vagyok, ezt tudom is magamról, ezért a "normális" pasiknak nem kellek, DE (és leginkább ezzel van a baj) minden más hülyének igen. Gondolom abból ered a baj, hogy alapvetően kedves a természetem, még olyanok felé is, akik ilyesmit ritkán tapasztalnak. Nem rossz emberek, de mondjuk mikor már a sokadik hivatalosan is értelmi fogyatékos vall szerelmet, az már elég idegesítő, ők meg szegények nem értenek egy egyszerű "nem"-ből...

Lehet ezzel valamit kezdeni (és ne kezdjen rá senki, hogy legyek bunkó, stb. mert nem akarok), vagy soha többet utcára se lépjek? :D Ti mit mondanátok az ilyen szerencsétleneknek, hogy azért ne törjenek teljesen össze?


2014. jún. 24. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy már van valakid
2014. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Akkor elárulok egy titkot, ami nem csak neked lesz új, hanem a fiatal fiúknak is :))))

Nincsen csúnyácska lány.

Nagyon szép van, és átlagos, meg ronda!

A nagyon szép = eleve van egy remek adottsága, ehhez jól passzoló öltözék, smink,frizura, és viselkedés (főleg mozgás, testbeszéd)

Szép lány = tökátlagos, csak a frizura,öltözködés,stilus,mozgás passzol hozzá.

csúnya = totálisan nincsen képben magával, semmilyen öltözködés, nem tud mozogni, haja szanaszét, elhanyagolt, de várja a csodát.

1% = tényleg menthetetlen akármit csinál a maximum az "érdekes az arca" kategória.


Szóval látatlanban gyanítom, hogy nem vagy csúnyácska egy komplett haj,smink,ruha revizíó és rád sem ismernének.

No és persze mindegyik tipusnál érvényes, hogy a teste mozgással legalább minimálisan karban van tartva.


(pasiknál ugyanez, de ott nincsen smink rész)

2014. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A kettes mond valamit, de nem ilyen egyszerű azért.

A kérdésre visszatérve: Mondd meg, hogy már alakul valakivel , vagy van valakid, esetleg, hogy most nem akarsz senkivel kezdeni, aztán kész.

2014. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha meg abból nem ért, akkor nyugodtan küldd el a f@ szba, néha többet használsz vele neki is, mint amennyit ártasz. Talán fejéhez kap.
2014. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit értünk most a "hivatalosan is értelmi fogyatékos" jelző alatt? Csak kíváncsi vagyok rá, ha nem titok.
2014. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kellene lejjebb adnod a szintet kérdező? Saját bevallásod szerint nem tudsz náluk jobb csávót fogni... Így bizony könnyen lehet, hogy vénlány maradsz. Az hogy egy nem túl helyes fiúnak szép barátnője van elég gyakran előfordul, de helyes srácot csúnya lánnyal ritkán látni.
2014. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amúgy gondoltál már rá, hogy valamelyiket megpróbáld közelebbről is megismerni picit? Mármint nem kell egyből járni vele, de elbeszélgetni komolyabban és benézni a "felszín" alá. (ez alatt most azt értem, hogy egy dolog, hogy mit mutat a világ felé és más, hogy milyen valójában)

Talán egyszer próbáld meg és lehet, hogy majd kellemesen csalódsz.

2014. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős vagy, ha szabad kérdezni?
2014. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne adj lejjebb a szintből. Csak azért hülyékkel ne jöjj össze, mert szerinted csúnyácska vagy. Persze nem tudom mi ebben az igazság, de az is csak önmagad kínzása lenne és semmi értelme. Amúgy csúnyácskább lányokat is látni teljesen normális fiúkkal, szóval ne hallgass itt senkire. Még talán rám se. :D
2014. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem vagyok meg jól pasi nélkül? :)


Akik azt írták, mondjam, hogy van valakim: sajnos egy-ketten tudják nagyon jól, hogy nincs, egyébként már én is próblálkoztam vele annál, akinél működhet. :)


Hivatalosan fogyatékos alatt pedig orvosilag megállapítottan visszamaradott emberekre gondolok. Félrebeszél, gondolkodásilag egy 10 éves szintjén van, stb...


Köszönöm a válaszokat egyébként!

2014. jún. 24. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!