Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai fiatal lányok ribizli tevékenysége hány százalékban azért áll meg, mert az anya úgy áll hozzá, h?

Figyelt kérdés
Tehát több anyuka szájából hallottam már, h mikor felmerül,h az ő lánya vagy másé ribizli akkor rávágja, hogy jól teszi, igaza van.

2014. jún. 24. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, engem nem így neveltek. Nekem egy férfi volt az életemben, most is vele vagyok, sőt szűz voltam, amikor férjhez mentem. Na erre varrjál gombot :)
2014. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Amit te ribizliségnek hívsz (még mindig nem tudom értelemzni a szót) az mások szerint nem feltétlenül az.

Ribizlis tevékenység számomra nem értelmezhető, de van véleményem persze, csak nem a lányra akire használják.

És talán azért, mert tényleg nem az, vagy anyuka 45 évesen már látja, hogy bár ő is élt volna inkább fiatalon ahelyett, hogy hül*e szabályokra hallgat amiknek zéró az alapjuk :)

2014. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jól van de te látens homoszexuális vagy, így téged nem zavar, ha a nő előtted már levett valakit szájjal, így örömmel nyeled a nyálas spermát:)

Az elsőnek meg vegye úgy, hogy megsimogattam a kis buksiját, nagyon kis ügyes vagy, okos kutya!

Esetleg a szokásos "ászent kislány vagyok, minden kérdéshez beírom, ha kérdezik, ha nem, hogy én mekkroa rendes lány vagyok" ill a szokásos "egy szerencsétlen lúzer vagyok, akire senki nem figyel így ide jövök játszani a jófijút" válaszokon kívül ha lehet más is legyen már:)

Jah, nem kérek a "nem foglalkozik velem senki, így ide jövök és itt ontom a szarabbnál szarabb poénjaimat" se!

2014. jún. 24. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
:) Ne hidd el, ha nem akarod! Én boldog vagyok hogy nem vagyok ribizli :)
2014. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, csak leszarom, ahogy más is.

Nagyon szánalmas, hogy ezzel kérkedsz.

2014. jún. 24. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

te meg rettentően vulgáris és faragatlan vagy. Erre utaltam: Aki ribizlinek hívja a nőket attól többet nem is várhatunk.

(nem nem vagyok látens de a megnyilatkozásod alapján nem lep meg a reakciód)

2014. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%-ban a hozzád hasonló parasztok miatt.
2014. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a háttérben az áll, hogy mit lát otthon. Nem csak a fiatalok között van rengeteg hűtlen ember (férfi és nő egyaránt), hanem az idősebb korosztálynál is. A kislány/kisfiú ezt látja otthon és ezt a mintát fogja applikálni a saját életére is. Így pedig ez egy spirál lesz, ami generációkon gyűrűzik keresztül...


Aztán mindig lesznek olyan "Special Snowflake-k", mint az első válaszoló, akik azt hiszik magukról, hogy ha ő ilyen, akkor biztos a többiek 90%-a is ilyen, pedig kruvára nem.


Én sem csaltam még meg egy barátnőmet sem, de ez az oldal is zeng attól, hogy minden férfi hűtlen fsaz, ami 90%-ban igaz is... Nem ezt láttam otthon egyszerűen.


# 2, # 6:

Jajj, ne csúsztass. Dehogy nem tudod, hogy mit ért a ribizli viselkedés alatt...

2014. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt már topik arról, hogy ki a ribizli, 4 oldalon keresztül két azonos meglátás nem volt :) Ezért is nem nagyon tudom értelmezni :)
2014. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj hagyjátok már, mert egy lány nem szphat,dghat egy jót? ez csak a pasik kiváltsága vagy mi? mindenki úgy éli az életét ahogy akarja és pont!
2014. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!