Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék túl "visszahúzódó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék túl "visszahúzódó" vagy ezzel a csajjal tényleg nincs valami rendben?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok ő pedig 17 lány. Bejelölt facebookon pár napja. Azt se tudtam ki az de gondoltam visszajelölöm. Egyből elkezdte nekem köszöngetni, hogy milyen rendes vagyok,meg, hogy milyen szép. Én is megnéztem a képét, huh hát ő egy nagyon gyönyörű lány. Hosszú haj, formás alak,tényleg nagyon szép.(volt róla össz.1 db kép) Itt kezdett gyanús lenni.. Kb fél éve facebookozik. Mikor először rámírt egyből arról fagatott, hogy szűz vagyok e meg, hogy hogy vesztettem el, meg küldjek a pasiról képet..Folyton ilyen intim kérdéseket tett fel. Majd megírtam neki, hogy mennem kell erre ő azt írta, hogy : gyönyörű vagy, ne menny, veled akarok beszélgetni.. Most is a nemiéletével traktál..
2014. jún. 24. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
pedofil egy kamu profillal... töröld le, tiltsd le és nehogy találkozz vele... de azért ennyi eszed már lehetne hogy ezen átláss 15 évesen.
2014. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu profil. Tiltsd le a francba... Ilyenekről csak a nagyon közeli barátnőimmel szoktam beszélgetni, némi alkohol után.
2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy 35-40 éves faszi....
2014. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!