Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Mi volt a leggázabb/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi volt a leggázabb/butább/idegesítőbb kérdés, amit eddig feltettek nektek a másságotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
"És, ha nagyon gyengéden simogatlak meg rajtam marad az alsónadrág, akkor sem fekszel le velem?"
2014. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, nem tudom nekem is szól-e a kérdés :D


De itt vannak a kedvenceim:

Nem unalmas a szex?

Nem vágysz egy nagy färokra?

Melyikőtök a fiú?

Félsz a férfiaktól?

Bántalmazott apukád? (NEM, sőt együttélnek a szüleim :D)


Aztán ez nem kérdés de a legidegesítőbb mégis ez volt:

Majd kinövöd, ha megkomolyodsz, majd a pasik fognak érdekelni.


20/L/L

2014. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
"Közületek ki a lány?"
2014. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok.

Melyikőtök a férfi és melyikőtök a nő?

Férfiaktól ez a leggyakoribb: Találsz majd te egy rendes férfit.

Nem hiányzik a farok?

Viszont a legrosszabb nekem az, mikor valamelyik barom heteró nő azt mondja a hátam mögött, hogy reméli nem hajtok rá. Nem tudom ezek az emberek mit gondolnak magukról. Minden leszbikus nő rájuk izgul? Hát nem. És nem, nem hajtunk rá minden nőre.

2014. jún. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, kifelejtettem, párat :D


Megdugh@tlak? Csak egy igazi férfi kéne neked, utána nem vágynál nőre.


Beszállhatok?


Biztos hogy leszbikus vagy? Nem úgy nézel ki.

2014. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

"Pedig nem is vagy ronda...könnyedén találnál magadnak egy helyes fiút" (by jóindulatú de értetlen idős hölgy)


"Biztos nem szeretnél hosszabb körmöket? A rövid az olyan semmilyen..." (by naív manikűrös csaj)


"Nézhetem amikor...?"


"Szóval akkor te már örökre szűz vagy?! Nem unalmas?" (rotfl)


"Miért DÖNTÖTTÉL úgy hogy leszbikus leszel? Ha úgy döntessz, hogy mégse, elhívhatlak randizni?" (by tipikus heteró csávó)


"Honnan tudod, hogy leszbikus vagy ha soha nem voltál pasival?"


"Mi az, hogy leszbikus vagy és nem szereted a halat?!" (wut?!)


"Van az osztálytársam anyjának egy leszbikus huga aki már ötszázhúsz éve külföldön él valahol a jajgatánban. Ismeritek egymást?" (meleg vagyok nem fészbúk)


"Olvastad a Bibliát? Jézuskrisztus nagyon megértő még az olyan bűnös életet élőkkel is mint te..."


"Mi az, hogy nem szereted Lady Gagát? Az ilyen meleg zene, nem?!"


"...akkor biztos bejövök neked igaz? Bizti bizti? Pedig én jóóó nő vagyok!" (hihtetlen de nem jön be minden eggyes nő aki szembejön az utcán)


"De hát miért akarsz fijú lenni, olyan szép kislány vagy?" (by értetlen vénasszony- pedig gender kérdésekről szó se volt)


"A heteró pasik leszbikusok férfitestben, igaz?"


"De akkor nem lesznek onokáim..." (köszi nagy, de igen, lesznek, csak két anyukájuk lesz)


"Bántottak gyerekként? Utálod apádat?"


24/L L

2014. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
#4: mint ahogy egy meleg sem hajt rá minden pasira, és (most kapaszkodjatok meg!) akármilyen hihetetlen, egy hetero pasi sem hajt rá minden nőre.
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

6-os, 4-es vagyok és ezek közül már nálam is volt pár. :D Meg mikor azt mondom, hogy voltam pasival, rögtön támadnak, hogy nem leszbikus, hanem biszex vagyok. Ember, nem volt jó pasival, azért voltam velük, mert ez volt az elvárás tőlem. Miért olyan nehéz ezt megérteni?

7-es, igen. :D

2014. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Passzív meleg 18/F.

Leggázabb, hát lányos a külsőm, szőke vagyok, kékszemű, nagyon vékony magas, és volt már aki mondta, hogy te nem vagy férfi, még a megnevezés is hülye az ilyenekkel kapcsolatban mint te...:D

2014. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"-Mióta vagy meleg?

-Mióta kivonultak az oroszok b*zdmeg! -.-"

2014. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!