Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan feleljek meg neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan feleljek meg neki? Hogy kell viselkedni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Életemben először lenne lehetőségem randizni (ha minden sikerülne összejönni) egy olyan fiúval, aki nekem is tetszik. Okos, művelt, kulturált rendes, aranyos srác. És én iszonyatosan félek, hogy valamit elszúrok, és nem felelek majd meg neki. Hogyan kéne viselkednem vele, hogy rendbe menjenek a dolgok? Tudom, hogy úgy kell hogy "önmagadat add, ne görcsölj"bla bla, de ez lehetetlen mert eddig kivétel nélkül mindenki faképnél hagyott (elég hamar), mondván, hogy "nem jön be a belsőd", "nem szép a belsőd", "nem illesz hozzám" stb. Sose mutattam ki, hogy mindenáron meg akarnék felelni, és nem is akartam mindenkinek. De mindig ez lett. Félek, hogy most is ez lenne. Mit csináljak? :S

2014. jún. 24. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a bilin!

Ezen a randin azt kéne figyelned, hogy Ő megfelel-e NEKED!!:))

2014. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a fiú nálad jobbat érdemelne. Te csak fájdalmat okoznál neki.
2014. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass az #1-re.
2014. jún. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Megfelelni semmiképp se akarj, mert így olyan álcákat fogsz felvenni, amikről később kiderül, hogy nem is te vagy és az sokkal nagyobb pofáraesés. Az a bla bla meg nem is annyira bla bla. Az a lényege az egésznek. Ha meg nem jössz be neki, pár napig szar lesz, aztán az élet megy tovább.
2014. jún. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egész jó elképzelés, hogy legyél önmagad. csak igazából mindenki jobbnak akar látszani. szerintem ne add ki magad elsőre túlságosan.
2014. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
érthető hogy meg akarsz neki felelni...de ha nem önmagad miatt tetszel meg neki, akkor semmi értelme az egésznek. na meg ha randiztok...akkor csak tetszel neki már alapból:)ok nélkül nem hívott volna randira. szerintem mindenképp add önmagad.:) persze nem kell teljesen kitárulkozni előtte. most eldöntitek h bejöttök e egymásnak, utána pedig majd szépen lassan teljesen megismeritek a másikat.:)
2014. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Höl van itt kapcsolat? Ez még csak az ismerkedési fázis. Ha nem csiálsz valami orbitális hülyeséget, itt még aligha van félnivalód.
2014. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Hol

**csinálsz

2014. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!