Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátommal 9 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal 9 hónapja együtt vagyok és sokat utal a szexre akkor már csak azt akarja? (kicsit bonyolultan tettem fel ezt a kérdést, de a többi lent van)

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja együtt vagyunk nagyon szeressük egymást de elégé ritkán találkozunk,és minden fiúra féltékeny aki a közelemben van,fél hogy elveszít stb...

régebben sosem utalt a szexre,de mostanában viszont egyre többet..volt pár ágyas sztorink de az csak olyan volt hogy mikor alkalom volt rá akkor smároltunk ágyon és lekerült a felső meg stb.. ( "alkalom rá" ugyertem hogy koleszos vagyok és mikor felbírtam csempészni a szobába) ...és most nyáron jönne hozzám aludni és én is mennék hozzá,de félek hogy ha lefeküdnék vele akkor otthagyna, vagy csak arra kellenék neki vagy akármi ...



2014. jún. 25. 03:32
 1/9 A kérdező kommentje:
még csak annyit hogy ő is 17 éves meg én is ...és szűz vagyok,és ő sem volt még nővel.
2014. jún. 25. 03:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap az nem kevés. Ha csak azt akarná-bár végső soron minden férfi azt akarja- akkor már nem lenne veled. Akkor menj bele a szexbe ha ez már számodra nem kérdés, hanem akarat. Nem árt egyébként erről vele is beszélni. A védekezés is közös gond.
2014. jún. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
HA csak a szex miatt lenne veled, már régen nem járnátok... Akkor keresne egy ribit, akit 9 perc után meg lehetne fektetni, de tuti nem várna 9 hónapot...
2014. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"szeressük egymást" ... ez azért korán reggel kicsapta a biztosítékot ... :-S


Egyébként az írásod alapján, inkább ne szexelj ... A szexhez kell egy érettség, ami benned nincs meg egyértelműen.

(Egyébként meg a felnőtt világban a szex a párkapcsolat szerves része ... 9 hónap nem kevés idő, én még 17 évesen sem vártam volna ennyit nőre ...)

2014. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
*sóhaj*
2014. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva,nem futnék 9 hónapig egy csajjal,hogy aztán 1x megd_gjam.Az túl sok idő.
2014. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ti, lányok kicsit túlmisztifikáljátok az alfeleteket. Még ha aranyból lenne, akkor se érne meg 9 hónapos befektetést, hogy csak egyszer legyen benne részem.
2014. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, 9 hónap után már szerintem is időszerű lehet, hogy kicsit tovább lépjetek szex terén. Nem muszáj mindjárt az aktus, hanem fokozatosan, pl. lehet először orál is, ha gondoljátok. DE mindenképpen beszéljetek a védekezésről is, ha a szex szóba kerül. Akkor feküdj le vele, ha te is kívánod és szeretnéd a testi együttlétet. A félelmed, hogy azután elhagyna, szerintem alaptalan, hiszen hónapok óta veled van szex nélkül és szeret. A szex azért nagy dolog, főleg egy korotokbeli srác számára, természetes, hogy akarja, de attól még, hogy akár teszem azt, óránként rádrepülne, nem jelenti azt, hogy csak a tested kell neki, attól még szeretheti a lényedet ugyanúgy, mint eddig. Csak tudod, a hormonok, az újdonság, a felfedezés. Szóval, ne félj. ;)
2014. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!