Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak ezen az oldalon miért sztárolják önmagukat?

Figyelt kérdés

c***08, D**d és társai. Komolyan, minden második hozzászólásukból az jön le, hogy ők mennyire sikeresek a nőknél, és mennyire sok nő akarja őket, stb.

Szerintetek nincs rendes életük, hogy így, 30-akárhány éves korukra azt tartják fontosnak, hogy a gyakorin bizonyíthassák: ők aztán a nők kedvencei?


2014. jún. 25. 09:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
73%

looooooooooool :D

Ha neked ez jött le, akkor nagyon sajnálom, szövegértés egyes :D

Még véletlenül se gondold, hogy lehet tapasztalatból írjuk amit nem csak ideböfögünk valamit 20 évesen amit valami filmben láttunk :D

Jesszusom...

2014. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
40%

Figyi, ezeknek a srácoknak erre nincs szüksége...


Most az fáj neked, hogy van olyan tapasztalatuk, hogy normális tanácsot tudnak adni fiataloknak? Vagy pedig az, hogy tisztelik a nőket, és tudják, mi kell nekik?

2014. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
50%

mert egy sztár vagyok :D

amúgy ha itt sztárolják magukat biztos nagy sikerük lehet a nőknél...2 dugás "között" itt írkálnak :D simán eltelik 2 között 10-20 év is gondolom :D


na de viccet félretéve, kérdezd meg tőlük privátban inkább, ha annyira érdekel :) mert a többiek csak vaktában lövöldöznek, ki tudja mi van a háttérben :)


21F

2014. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Van név amivel egyetértek, van amivel nem, van amit hozzáírnék:)

Az egy dolog, hogy sztárolják magukat, már a 14 évesek is ezt csinálják. Az szánalmasabb amikor látszólag tanácsot adnak de burkoltan nyomulnak a tizenéves korosztályra

2014. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnének valóban sikeresek a nőknél?! Az ilyen válaszolók biztosan sok mindent saját tapasztalatból írnak.


Az pedig, hogy egy kicsit úgy írják a válaszaikat, hogy közben a saját szobrukat is farigcsálják, igazából természetes emberi vonás, a legtöbben szeretik saját magukat jó színben feltüntetni. Persze át lehet lépni az egészségesség határát, ami kiválthat másokban ellenérzéseket.

Viszont amikor a mondandó mögött semmi tartalom nincs, azt azért általában ki lehet szúrni.

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Mert itt mindenki azt mond amit akar:D


Mondjuk engem jobban érdekel, hogy ez miért érdekelhet bárkit is?

2014. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

Jó beismerem sztár vagyok. Szombaton 9-12 óra között autogrammot osztok a mamutban. A 18 év alatti lányokat a "pedomaci" feliratú öltözőbe kérem sorakozni, a 18 felettiek pedig adják meg a számukat részletes "szakmai" önéletrajzzal, és lehetőleg meztelen fotóalbummal együtt.

Mellettem c***08 kolléga standja található, ő is autógrammot oszt, de ő válaszol újságírói kérdésekre is, és felavatja a nevét viselő csillagot az utcán.

Aztán kő papír olló gyík spock -al eldöntjük melyik csaj kié. A minket fedező team (hogy az asszonyok ne tudják meg otthon) részletesen és szisztematikusan eltűntetik a nyomokat, és kicenzúrázzák az esti híreket ahol a piros szőnyeges bevonulásunk mehet csak le más nem.


Komolyan azt hiszed, hogy 12 éve nem csajozom akkor most ezért járok ide (írjon már hölgy aki megerősíti ezt), meg szükségem van bármiféle éljenzésre egy olyan nick névre amiről a 98% azt sem tudja kicsoda? Mégis mi a ló--nak? :DDDDD

Én is nézem a vb-t, és zombi is vagyok a kialvatlanság miatt (bocsi is a szatírámért) de érdekelne, hogy ez hogyan jött ki :D


(bocsi c***08 nem emlékszem pontosan a nickedre, azért használtam amit kérdező)

2014. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már itt tartunk Miquel-t kihagytad, pedig tőle én is órákat vehetnék :))))))))))))
2014. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%

"Komolyan azt hiszed, hogy 12 éve nem csajozom akkor most ezért járok ide (írjon már hölgy aki megerősíti ezt)"


Megerősítve. :D


12 éve nős... rabigában, meggyőződéssel hűséges (még akkor is, ha azt hangoztatja, hogy az ember alapvetően poligám...)


Fent van a Facebookomon, kijelenthetem, van olyan jó pasi minden értelemben, hogy ha akarná, a való életben minden héten más nőt cipelhetne az ágyába...


Tehát akkor se lenne rá szüksége, hogy itt sztárolja magát! ;)

2014. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Itt vannak idősebb férfiak?


Akárhányszor ide kattintok, dedós kérdések halmazét látom és sírok a röhögéstől ha a válaszokba is beletalálok nézni. :D

35 N

2014. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!