Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a 16-17 éves lányotok egy közel 10 évvel idősebb férfit mutatnának be nektek, mint párját?

Figyelt kérdés
Ha a szülők helyében lennétek.
2014. jún. 16. 17:24
 1/10 A kérdező kommentje:
mutatna*
2014. jún. 16. 17:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus az illető, nem lennék ellene.
2014. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpatikus, akkor meg elmondanám a véleményemet érvekkel alátámasztva.
2014. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szimpátiától függ.

Bár elgondolkoznék rajta, hogy most a szűk punci vezérli, vagy csak ennyire egy agyi szinten van a tizenévesekkel.

2014. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szimpi, nincs vele baj, de azért megkérdezném, hogy

- ennyire éretlen, hogy nem talál a saját korosztályából lányt

- mi tetszik neki a lányomban? - nem a külseje, esze, stb. -, és hogy gondolja a közös jövőt?


Ha erre nem tud érdemi választ adni, akkor fel is út, le is út. El nem tiltanám a lányomtól (minek, úgyis tudnak találkozni), de megmondanám, hogy hozzánk ne jöjjenek, és ha kihasználja a lányomat, jobb, ha nem kerül a szemem elé.

2014. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ütném, aztán a csávót is.
2014. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromban jöttem össze egy nálam 12 évvel idősebb férfival és 2 év után összeházasodtunk, és nagyon jól kijövünk. Nekem nagyon bejött ez a korkülönbség. A szüleim jól fogadták, ő is normális volt, rendesen beszélgetett, nagyon furcsa lett volna, ha a szüleim ott elkezdtek volna cirkuszolni.
2014. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 Évesen összejöttem egy nálam 8 évvel idősebb sráccal..már az esküvpt tervezzük

20L

2014. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát... az én pasim 28, bár én 24 vagyok, de csk azt akarom mondani h egy 28 éves pasi nem feltétlenül férfi még, nem akar gyereket meg stb, szal nem kell izgulni..:)
2014. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!