Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nő vonzódhat fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő vonzódhat fiatal fiúhoz?

Figyelt kérdés
30 éves,férjezett nő vagyok.Szörnyen vonzódom egy 17 éves fiúhoz.Tudom,nem helyes,és szeretném ezt az érzést legyőzni.Senki nem tud róla,a fiú a családhoz tartozik,bár nincs vérrokonság köztünk.Kisfiú kora óta ismerem,mindig szép gyereknek tartottam,de csak úgy 1 éve kezdtem el másként tekinteni rá.A viszonyunk jó,nem találkozunk gyakran,de néha egy társaságban megyünk kirándulni.Mindig kerülöm a társaságát,de kedvel és megbízik bennem,így sokszor fordul hozzám egy beszélgetés,egy tanács erejéig.A vonzódást jól titkolom,képes vagyok türtőztetni magam bármeddig,de ettől az érzéstől szeretnék megszabadulni.
2014. jún. 25. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos te vagy a 17 éves kissrác aki itt álmodozik.
2014. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hiába, a hormonrendszereteknek nem tudtok parancsolni ... :-P
2014. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vagy kamu, vagy valami komoly gebasz van veled.

35/N

2014. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyszerű!Három ilyen válaszból csupa jó tanács...Nem tudom,mi a nagy gebasz,ha vannak érzéseim,nem vagyok kőből.Másrészt a leírtak nem befolyásolják az életem,főként nem olyan szinten,hogy ferde szemmel nézzek reggelente tükörbe.

A fiú lassan felnőtt lesz,nagyon jóképű,én pedig nőből vagyok.Nem startoltam rá és nem is fogok,csupán ha ott van,látom és beszélek vele,megkívánom.Szóval,ha ezzel egyedül vagyok,akkor lehet hogy gebasz van,bár jó lenne egy kevésbé szemellenzős választ is kapni.

2014. jún. 25. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
sztem dugjatok.majd kiderül.
2014. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nekem tényleg annyira hihetetlen. A szememben egy ennyi idős fiú még szinte gyerek. Kamasz. El nem tudnám képzelni, hogy egy még nem felnőtt férfira úgy nézzek. De akkor úgy látszik, ilyen is van.

Nem tudom. Talán valami hiányzik a kapcsolatodból, lehet, hogy éppen a fiatalos lendület. Valami, amit ez a srác képvisel.

2014. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lennek a srác helyében
2014. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én sem kedveltem eddig a fiatal fiúkat,ő az első,de szándékomban nem áll dugni vele,vagy bármit kezdeni.Csupán az érzéstől szeretnék megszabadulni.A vonzalomtól.

Utolsó,ő nem bukik az idősebb nőkre,van ilyen is :P

2014. jún. 26. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
milyen tizenéves az, aki nem bukik egy 30-as nőre. 7-es voltam. :) 17f
2014. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es,nem tudom.Nem beszélgettünk soha a nőkhöz fűződő viszonyáról,mert komoly kapcsolatban volt egy kedves,vele egyidős lánnyal.Ha mégis vonzódna,az biztosan nem én lennék.
2014. jún. 27. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!