Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nő vonzódhat fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő vonzódhat fiatal fiúhoz?

Figyelt kérdés
30 éves,férjezett nő vagyok.Szörnyen vonzódom egy 17 éves fiúhoz.Tudom,nem helyes,és szeretném ezt az érzést legyőzni.Senki nem tud róla,a fiú a családhoz tartozik,bár nincs vérrokonság köztünk.Kisfiú kora óta ismerem,mindig szép gyereknek tartottam,de csak úgy 1 éve kezdtem el másként tekinteni rá.A viszonyunk jó,nem találkozunk gyakran,de néha egy társaságban megyünk kirándulni.Mindig kerülöm a társaságát,de kedvel és megbízik bennem,így sokszor fordul hozzám egy beszélgetés,egy tanács erejéig.A vonzódást jól titkolom,képes vagyok türtőztetni magam bármeddig,de ettől az érzéstől szeretnék megszabadulni.
2014. jún. 25. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt még csírájában kell elfojtanod,nem egészséges egy felnőtt nő nem gerjedhet egy kifíúra,aki még csak 17.


1. Nem zavar,hogy van férjed ,talán vele kéne beszélned ,hogy hogyan tegyen boldoggá esténként

2. mindig is az idősebbé a felelősség, pedofíliának is mondhatnánk ,mert a fiú még nem töltötte be a 18.-életévét,azért ha már 21-25 éves lenne mégis csak más

3. ez a családhoz tartozás is elég cikis dolog,mi ez rokonságon belüli vérfertőzés

4. esetleg ha nem lenne férjed,hiúságból,hogy még is vagy annyira jó nő,mint egy fiatalka és eltudod adni magad egy kisfiúnak


Szegény Mari Zsuzsi is 60-évesen 18-21 éves kisfiúkat kergetett,azért a korkülönbségeknek is kell egy határának lennie ,egy jobb érzésű,erkölcsű embernél.

A vallást már ne is akarom belekeverni,de az is ad némi útmutatást,még ha nem is vagyunk nagyon dogmatikusak( Szodoma és Gomora).


Én már biztos észre vettem volna,ha a családomba-környezetébe valami ilyesmi lenne.

Csúnyán megtalálnálak és nyilvánosságra hoznám

2014. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11.-es! Ezek szerint nem olvastál bele a válaszaimba,de neked is leírom még egyszer a válaszaim:azért ne írjuk azt egy 17 évesre,hogy kisfiú,valószínű hogy bizonyos szinten még érettebb is mint én.ehet,hogy 17 éves,de alig tűnik fel köztünk a korkülönbség,kifejlett férfi már,aki tanul,dolgozik stb.

A férjem és köztem levő esti foglalatosságot hadd ne vonjuk ebbe bele,az hogy mennyire foglalkozik velem,annak semmi köze,hogy vonzodhatok vagy sem egy másik emberhez.

A pedofíliát én is elítélem,de még egyszer,nem kisfiúról beszélünk,plusz soha nem nyúltam hozzá egy újjal sem és ezt nem áll szándékomban megváltoztatni,akkor sem,ha eléri a 25öt.

A vérfertőzésről még csak nem is beszélhetünk,nem vagyunk vérrokonok.Most nem magyarázkodom,hogyan tartozunk egy családhoz,de nem kötnek rokoni szállak össze,főként nem vérvonalon.

A 4-es pontodat értem,de azt kevésbé,hogyan kötődik a kérdésemhez.

Azt,hogy csúnyán megtalálnál,ismét nem tudom,hogyan kommentálhatnám.A fiú édesanyja anyáskodik néha felettem is,sőt volt már rá utaló kérdése hozzám,hogy ugy-e milyen jóképű fia lett és nyilván őszintén válaszoltam.

2014. júl. 24. 15:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszöntem a reflektálás !

Rosszabbra számítottam,lévén a való életben sem szokásom a szőnyeg alá sepregetni a véleményem.


Kisfiú 17-évesen dolgozik? Gondolom csak nyári munka és megy egyetemre,főiskolára?

Az a pár év hamar eltelik és,ha már most így ’’ bizsereg benned,,mi állítana később meg ,amikor már esetleg Ő is mutat feléd irányúltságot,a Te sugallatodra,kezdeményezésedre.

Te tudnál megálljt parancsolni a szenvedélynek?

Ami mellett elmész van férjed, de Ez nem tűnik számodra ténynek.

Kevés az információ így tényleges hozzászólást csak,hiányosan tudunk tenni.

Nem tudom,de ha nem vagy boldog a férjeddel –miért vagy vele?


Id.

A fiú édesanyja anyáskodik néha felettem is,sőt volt már rá utaló kérdése hozzám,hogy ugye milyen jóképű fia lett és nyilván őszintén válaszoltam.


Hű ez azt sejteti korodhoz képest,a viselkedésed,a hozzáállásod a dolgokhoz ,inkább kislányos. A mondatod második részére meg :

- a, verzió,, minden anya büszke a fiára és a legszebb,legokosabb neki. Nem hinném,hogy egy normális anya a 17-éves fiát burkoltan egy 30-éves nőnek ajánlgatná – ezt csak Te akarod így hinni!

- b, verzió pont azért kérdezte meg,mert nagyon is észre vette,hogy nézel a fiára

- c,verzió ,ha valóban a fiát burkoltan ajánlgatta neked, akkor itt valami nagyon nem okés ebben környezetben a felnőtekkel !


Amúgy ,bele gondoltál már ,oké lesz egy kalandja veled a ’’ kisfiúnak ,, utána úgyis a korban hozzá illő lányokkal fogod látni.


Nem ítélkezem,de Te voltál kíváncsi mások hozzászólására

2014. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tanácsra volt szükségem,nem mások hozzászólásaira voltam kíváncsi.Mindezek mellett,elolvastam,vannak tények,amelyeknek akaratlanul is igazat kell adjak.

Kérlek,még egyszer ne kisfiúzzuk.Igen,jelenleg nyári munkán van,de nagyszerű jövő elé néz,ezt sem részletezem,de kiváló focista.

Egyszer már írtam fentebb,hogy azért annyira nem "bizsereg",hogy ne tudjak tükörbe nézni.Sem most,sem a jövőben nem kezdeményeznék egy fiatalabb fiúnál,akkor sem ha félretesszük a tényt,hogy jelenleg még házas vagyok.A férjemhez fűződő viszonyom pedig tényleg nem téma jelen esetben.

Az édesanya kérdése nyilván büszkeségből adódott,nem nézegetem a fiát,az már más dolog,hogy ha hozzám beszél,ránézek.Mint írtam,a nagy korkülönbség ellenére baráti a kapcsolatunk,bármilyen furán is hangozzon most ez bárkinek.

Eleve nem értem,hogy egy egyszerű vonzódás,hogyan tud vita tárgyává fajulni,nevetséges ez már.Mintha azért lennék kigolyózva,mert 5 kiló pluszsúllyal,megkívántam egy adag fagyit.Na kb. ekkora jelentősége van már a kérdésemnek.

És igen,kislányos felfogásom,gondolkodásom van,úgy is nézek ki,mint látod,úgy is reagálok :) És tiszta szívemből remélem,hogy a"kisfiúnak" minél előbb lesz egy számotokra "egészséges" kapcsolata.

2014. júl. 25. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!