Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok lassabban komolyodnak meg mint a Férfiak általában?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 20és az alatt komolytalan lányokkal találkoztam csak.


biztos van 1-2 kivétel. De én már nem tudom őket komolyanvenni, csak dugásig.


Pedig én nem ilyen vagyok...


2014. jún. 25. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
most nem elég, hogy csak megdugod őket? örülj neki... többre úgy sem jók
2014. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mit jelent neked, hogy komolytalan? Én is 20 vagyok, lány, és pont a fordítottját érzem.
2014. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ez nem is igaz.. épp a lányok komolyodnak meg előbb. :D Mármint akiket ismerek a 'kiskamaszok' közül a lányok felnőttebbek.. :)

Az első válaszolót meg csak sajnálni tudom az ilyen felfogàsèrt..

2014. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyanok a megnyilvánulások hogy egyáltalán nem tusldnak kötödni hozzám, mégis dicsekedik velem hogy hu de jo vagyok bezzeg érzem rajtuk ezt az óvodás érzelmi állapotot.


komolytalan szerelem egystoval


szerintem most nem keresek uj barátnőt. Majd 3 év múlva l, addig csak hülyiteni fogom őket. Éretlenek lelkileg, úgy meg oda a hosszútávú nőiesség.

2014. jún. 25. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne dugj. És minden nőt komolynak fogsz látni.
2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy keress idősebbet.
2014. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dugásnak ehhez semmi köze, annyira felstresszelem magam ezeken a kislányokon hogy na. Párkapcsolatilag van Velük gond.
2014. jún. 25. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

"szerintem most nem keresek uj barátnőt. Majd 3 év múlva l, addig csak hülyiteni fogom őket"


Ebből látszik, még te sem komolyodtál meg. Nem is lenne neked való egy komoly, érettebb gondolkodású nő még.

2014. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kur@ra lesz@rom a szexet csak igénykem mert pasi vagyok.


kapcsolatot idősebbek nem akarok.


korombelivel meg fiatalabbak megint nem mert nem kell a stressz amit ők okoznak.


így marad a prosti vagy a szimpla visszaélés. Utóbbi olcsóbb és jobban hangzik.


de mondhatsz egyéb ötletet de nemhiszem hogy tudsz

2014. jún. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!