Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? És miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? És miért kapom ezt tőle?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt tavaly nyáron. Egész nyáron beszélgettünk, találkozgattunk, moziztunk. Jól éreztünk magunkat egymás társaságában. Ő visszahúzódó, bizonytalan lány, aki sok emberben csalódott. Eddig egy párkapcsolata volt, ami több, mint 1 évig tartott, de elmondása szerint megbánta, nem szerette a srácot. E rossz párkapcsolat miatt elhatározta, hogy amíg nem elég erős, addig nem akar újabbat. Ami minket illet: az elejétől fogva többet szerettem volna tőle és sok jel arra utalt, hogy lehet ebből valami, ha kitartó leszek. Helyesnek, intelligensnek és viccesnek tartott és azt mondta, hogy kedvel, nem tud olyan embert, aki közelebb állna hozzá. Aztán elmúlt a nyár. És vmi miatt rossz kedve lett és összevesztünk. kb 1 hónap után bevallottam neki az érzelmeimet, de ő azt mondta nem tud mit kezdeni vele, csak, mint egy nagyon jó barátnak gondol. Én ezt a helyzetet elfogadtam és újra barátok lettünk. Aztán néhány hónapra rá a tanulmányai miatt kevesebbet beszélgettünk, s ritkán találkoztunk. Aztán egyszer felvetette h találkozzunk, de a találkozókor hirtelen megfogta magát és hazament, pedig semmi nem utalt rá...

Amikor rákérdeztem, hogy miért, azt mondta nem akar róla beszélni. Azt írta, életformát változtat és nem kell neki barát, nem férek bele az életében. 1-2 hónapra rá újra ráírtam, akkor nem tudta mit kezdjen velem.

Mostanra pedig oda jutott a dolog, hogy azt mondta nem vagyunk barátok és lépjek ki az életéből.


Nincs senkije azóta sem és semmi kiszemelte sem. Szerintetek játszott velem nyáron vagy miért viselkedik velem így?


2014. jún. 25. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát.. ne haragudj hogy ezt írom erről a lányról ismeretlenül de egy kis p*csa aki azt se tudja mit akar. Te rendes voltál vele, de csak időpazarlás, hagyd szerintem.

Ha ennyire nem biztos magában az életben, akkor mit művelhet egy párkapcsolatban? Inkább ne próbáld ki mert úgy tánik nem lángol eléggé érted :S

2014. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel! Azt nem tudom, hogy csak játszott e veled, vagy csak "felborultak" az érzelmei(mert pl velem is volt már ilyen) és szt se tudja mit akar. Vagy lehet valami komolyabb családi gond miatt lett hirtelen fura. Megtörténhet.

26/L

2014. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok. 16...na csak elírtam.xd
2014. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!