Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tényleg jobban bejönnek a dagibb lányok mint a vékonyak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, meg itt is ha egy vékony lány tesz fel képet a többség mindig azt mondja hogy túl sovány stb. meg hogy egy ducibb és egy vékony lány közül a ducibbat választaná. Én vékony vagyok de ilyen a testalkatom, nem tudok hízni, és biztos vagyok benne, hogy ha ide felltennék magamról egy képet olyan válaszokat kapnék hogy "nem szeretek csonttal játszani".

2014. jún. 26. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem arcfüggő.
2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a személyiséged a döntő, emiatt nem leszel dobva
2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyabbak jönnek be.
2014. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Aboszolút! Persze vannak kis melegek akik csak kiegészítő díszként hordanak vékony csajt maguk mellett, de az ogazi férfiak szeretik. Én pl. imádom a ducibb lányokat!
2014. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Változó. Ha szép arca van, akkor nem számít mennyire vékony, vagy duci. Jól érezzem magam vele. Am ha a vékony alatt a csont és bőr, pálcikákat érted, akkor a vastagabb lányok jönnek be jobban, igen. De nem a zsírdisznók. 24/F
2014. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem kell bántani, hogy "egy hentes lenne veled, de az is levágna", meg "csontokkal csak a kutya játszik", stb. Mindenki hozza ki alkatilag a legjobbat magából, ahogy neki jó, és akinek nem tetszik, hàt legyen már értelmes ember: keressen olyat, ami neki tetszik. Ne pedig szidja a másikat, mintha köze lenne hozzá. A vélemény kinyilvánításának is vannak határai.
2014. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, nem a koplalástól, hanem ilyen alkat vagyok, de azért nem rezegnek a csontjaim. Minden barátomnak eddig nagyon tetszett az alakom. Szerintem mindenki mást szeret. Az sem igaz, hogy a husibbak jönnek be a férfiaknak és az sem, hogy a vékonyak. Van akinek mindegyik bejön :)
2014. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az arc nagyon döntő dolog. Ha az szép, és a kisugárzás rendben van, akkor tetszhet a ducibb (persze azért bizonyos határokig), meg a vékonyabb is. Nincs olyan hogy jobban. Lehet egyszer egy vékonyabb lány tetszik jobban, lehet máskor egy kicsit ducibb. Bár nálam nincs ilyen hogy jobban vagy kevésbé, ha csak egy embert nézek. Akkor csak azt látom, hogy tetszik vagy sem.
2014. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

azt kéne már megértenie minden lánynak, hogy a személyisége teszi széppé kívülről a fiú szemében és nem fordítva

jó nyilván az első megjelenésnél számít valamennyit, de az semmi

amikor megismeritek egymást és egy hullámhosszra kerültök akkor rohadtmindegy hogy néztek ki úgyis ti lesztek a legszebbek a párotok szemében

2014. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vannak akik kategorizálnak.

Nálam pl nem feltétel a súly (egészséges határok között) sokkal fontosabb az arc, ápoltság igényesség és a nőiesség.


Kapsz majd rengeteg privit, úgyhogy én nem kérek képet, de alapvetően egy vékony lány tud pasit találni ha akar. Nem az alkatodon fog múlni;)


26/f

2014. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!