Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tényleg jobban bejönnek a dagibb lányok mint a vékonyak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, meg itt is ha egy vékony lány tesz fel képet a többség mindig azt mondja hogy túl sovány stb. meg hogy egy ducibb és egy vékony lány közül a ducibbat választaná. Én vékony vagyok de ilyen a testalkatom, nem tudok hízni, és biztos vagyok benne, hogy ha ide felltennék magamról egy képet olyan válaszokat kapnék hogy "nem szeretek csonttal játszani".

2014. jún. 26. 12:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Nekem pl. a [link] képen látható lányok testalkata mind tetszik - van köztük vékonyabb és testesebb is.
2014. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Beviz Elek ***** válasza:
vékony a nyerö
2014. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) annyira nagyon nem vagyok vékony, eddig elégedett voltam a testalkatommal és sovány szerintem egyáltalán nem vagyok, de ahogy itt olvasgattam olyan kérdéseket ahol hozzám hasonló testalkatú lányok kérdezték hogy szépek-e és szinte mindenki azt válaszolta hogy túl soványak kicsit elbizonytalanodtam.
2014. jún. 26. 12:46
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a dagibbak tetszenének a többségnek a vékonynál jobban, ha így fogalmazol. De ha úgy fogalmazunk, hogy a nőiesen telt, vagy a csoffadt, akkor biztos az előzőt választják többen. :D

Egyébként ízlések és pofonok, én úgy tapasztaltam, hogy a teltebbeknek és a vékonyabbaknak is megvan a maguk rajongótábora. Ha nincs barátod, nem hiszem, hogy azért nincs, mert vékony vagy.

2014. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Vékonyak.

Ez a "jó ha van mit fogni"-t azok találják ki akik bíztatják magukat.

2014. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Beviz Elek ***** válasza:
0%

#15

ott a pont


az ideálom pipaszár lábakon ál, kicsi, kerek popsija van, vékony dereka, szóval törékeny kis keményen k rnivaló


a szerelem nem válogat, a baràtnöm dundika+5kg.

azt mondja aki vékonyabb az gebe, beteg, ö így jól érzi magát, stb

persze a hasát nem lehet simogatni

2014. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség, amit a 15-ös ír. Világéletemben vékony voltam, nagyon is. Jó, most már közelebb a 40-hez, mint a 30-hoz felszaladt rám pár kiló, de amúgy pipaszárlábú, laposka lány voltam.

Mindig is irigyeltem, azokat a bizonyos "van mit fogni" combos, melles, formás, karcsú-keres csajokat, nagyon szerettem volna én is olyan lenni. Úgyhogy nem feltétlenül azok találják ki, hogy az az alkat "szebb" (idézőjelben, mert kinek mi a szép), akik ilyenek.

2014. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mert mindkét kategóriában van olyan önbizalomtúltengéses egoista csaj akinek esze ágában sem lenne ilyen kérdést kiírni
2014. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nálam csak vékony
2014. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#11: Ezen a képen csak tökéletes alakú lányok vannak... amúgy melyik film? :D
2014. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!