Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetek terhes. Megpróbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek terhes. Megpróbáljam így?

Figyelt kérdés
20-éves vagyok, és nem lehet gyerekem, de én nagyon nagyon szeretnék... Az orvosom szerint nagyon nagyon kicsi az esély, hogy teherbe essem. Sok mindent kipróbáltam már... De mesterséges megtermékenyítést nem szeretnék. Azon gondolkodtam... Láttam egy videót, ahol 1 lány csak azért fekszik le jópár férfival, hogy teherbe essen.. És már annyira nagyon szeretném, hogy ezen gondolkodom. Szerintetek megtegyem?

2014. jún. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátod mit szól hozzá?
2014. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet.
2014. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, troll kérdés. Nagyon remélem :S
2014. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Nagyobb eséllyel kapsz el nemibetegséget, mint hogy teherbe ess. Keress egy normális férfit. Próbálkozz vele.
2014. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, kezdheted velem.


Amúgy kamu.

2014. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a te szervezeteddel van a baj, akkor édesmindegy, hogy egy, vagy 40 pasi spermája jut beléd. Ha a petesejted és/vagy méhed nem megfelelő a terhességre, akkor a spermával hiába variálsz. Azzal csak azt éred el, hogy ha netán teherbe esel, még azt sem fogod tudni, ki lesz az apa.
2014. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
honnan tudja a doki? ilyesmit akkor szoktak nézni, mikor már egy éve rendszeresen próbálkozol, és semmi.
2014. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!