Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy filmszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy filmszereplőbe (Hugo Oliveira/Felhők fölött 3 méterrel) mit tegyek? Sehogy nem birom kiverni a fejemből, és arra várok hogy megismerek valakit ki olyan mint ő, de tudom hogy ez sose fog bekövetkezni.16/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt vok olevera de én a szádba verem
2014. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 évesen ez azért elég gáz nem gondolod?
2014. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyomtasd ki a képét, ragaszd rá egy bábura és aludj vele, sétálhattok is, így olyan mintha vele járnál *.*

3/L

2014. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Kinövöd ...
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ezeket a "rendes" válaszokat. # 1/4 szerintem vágd le magad mert így biztos h nem fogsz kelleni senkinek.
2014. jún. 26. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az h tetszik egy filmszerepló vagy ő az ideálod és álmodozol róla, az teljesen normális de nem szerelem. pont.

Fogsz találni valakit aki nem olyan lesz mint ő és mégis tetszeni fog :)

2014. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elfog múlni idővel :)

Én is voltam szerelmes valakibe akiről tudtam hogy soha nem lehet az enyém

1 évig álmodoztam aztán egyszerűen elfelejtettem egyik napról a másikra.

2014. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húúú...7 évig ábrándoztam egy fiúról.Azt hittem szerelmes vagyok bele.Pedig szerintem csak tetszett, vagy nem is tudom. Elérhető lett volna, de féltem. Aztán jött a Csodabogaram, aki mindent megváltoztatott és azóta is a legboldogabb vagyok. :) Pedig a kettő nagyon külön kategória...Albus Dumbledore ezt mondja: " Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni! " Ezt vésd az eszedbe! :) És 16 évesen igyekezz magadnak egy elérhető, szeretgethető, fiút találni. :)
2014. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!