Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam azt, akit szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam azt, akit szeretek. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nős pasi, aki kikezdett velem és én csúnyán elküldtem, de szeretem, és azt hiszi, hogy utálom. Azt mondtam neki, hogy soha többé nem akarom látni, de ez nem igaz.

2014. jún. 26. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne. Jobb ha így marad.
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne csinálj semmit. jó ez így, hidd el.
2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én, de szenvedek, mint a kutya :/
2014. jún. 26. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán ha ezeket neki mondanád, vagy írnád meg, az segítene, nem gondolod???
2014. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló kedves vagy. De borzasztó nagy kettősség van bennem. Szenvedek mert vágyom rá, de nős és ebből sok jó nem születik.


Viszont, azt nem akartam, hogy azt higgye, hogy utálom, ha meg megtudná, hogy odavagyok érte meg vissza :), akkor ő nem állna le. Csak szenvedek, ez egy áldatlan állapot. :S

2014. jún. 26. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj gondolod érdekli? Nős, tehát foglalt.

Én is voltam hasonló helyzetben mikor megtudtam nős, kiakadtam és jól tettem.

Szedd össze magad és keress olyant aki nem foglat.

2014. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En ugyan ebben voltam csak en fiu vagyok 35 es egy felesggel jottem ossze. Nem kellett volna. Azon kivul hogy nem tudunk normalisan egyutt lenni, panikolt mert megcsalta a ferjet es rajtam vezette le. Kb a vegen mar csak bantott szavakkal.

Kiborultam es elkuldtem de nagyon nagyon csunyan…. Ennek 6 honapja es meg mindig faj.

Keress egy singlet…..

2022. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!