Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexhez mért kell levenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra124 kérdése:

Szexhez mért kell levenni a zoknit is?

Figyelt kérdés
Lécci normális válaszokat. Köszi :)

2014. jún. 26. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni, ez amolyan szokás :) mindent, vagy semmit alapon
2014. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Skorpió87 ***** válasza:
Szerintem tök durva, ha valakin zokni van közben. Kényelmesebb és illendőbb anélkül...
2014. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
miért kellene? pólót se kell. hisz nem a melleden van a bré. vagy a luk. sőt a boxert se kell. csak elő kell kapni a brét, oszt már lehet is betolni a félrehúzott bugyi mellett.... LOL
2014. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem kell... sőt tilos levenni! ráadásul szexhez csak kötött térdzoknit lehet húzni. Ez amolyan illemszabály tudod...
2014. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem pl van egy jó adag zokni fétisem, engem beindit ha csak az van a partneren és én is magamon szoktam hagyni
2014. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!