Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Mit tegyek, hogy elmúljon bennem ez a fajta érzés és gondolkodás?

Figyelt kérdés
Most érzem, hogy igazán szerelmes vagyok (szerintem túlzottan vagyok szerelmes) és úgy sejtem, hogy egyre jobban állok Vele. Viszont hatalmas hátrányban is vagyok, mivel azt hiszem, hogy Nála más lesz a befutó. A múltkori találkozásunkkor 3-szor jött fel az egyik osztálytársának a neve, utánanéztem egy kicsit és 2 képét like-olta. És szerintem az a csávó is próbálkozik Nála vagy pedig ő teszik Neki. Mondhatni, hogy féltékeny vagyok, pedig okom és bizonyítékom sincsen erre a viselkedésre... :/

2014. jún. 27. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a kiszemeltem nem szokott megosztani szinte semmit sem. Viszont nemrégiben megosztotta a csávónak az egyik kiírását.
2014. jún. 27. 10:29
 2/3 Rékcsi ***** válasza:
100%

Kérdezzd meg a csajt, kommunikálj vele, beszélgess, ne itt szarakodj, meg faszbukon kutatgass!!! Komllyan kiment a divatból a dolgok megbeszélése?????? Ébresztő emberek, nem csak a faszbuk a mérvadó, a mindenség, tessék kérdezni, beszélgetni, érdeklődni!!!

17/L

2014. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam Vele beszélgetni, csak a szerelem és a hozzá kapcsolódó kisebb témák nálam nehezebbek élőben és nem nagyon merek akkor az olyanokról beszélni, ha Ő is ott van.
2014. jún. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!