Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mit jelent az, ha ráírtok egy lányra hajnali 3kor? (a lány nincs fent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek bejövök.(nekem is bejön). Tegnap előtt köszönt majd én is vissza, csak sajnos le kellett lépjek, mert mentünk látogatni a tesómat. Na szóval lehet ezen besértődött, viszont nem mondtam neki miért kellett elmenjek a géptől. Után írt megint, de csak ilyen sértődött szmájlikat küldött. Ma hajnalban is köszönt. Szerintetek?
2014. jún. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hajnali 3? ép eszű ember olyankor még alszik.
2014. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
én részegen szoktam ilyen butaságokat csinálni hajnalban, mikor haza érek a buliból:) Mondjuk már pár éve leszoktam róla hálistennek:)
2014. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Janka90 válasza:
Igen, ez tipikus esete annak, amikor részegen hazamegy az ember, és elkezd írogatni minden online ismerős nőnek. Egyelőre ne tulajdoníts sok jelentőséget a dolognak, próbáld meg felvenni a kapcsolatot vele esetleg délelőtt, vagy délután, amikor biztos, hogy nem áll alkohol vagy egyéb tudatmódosításra alkalmas szer hatása alatt.
2014. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelenti hogy neem tudok aludniii
2014. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!