Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok ez jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok ez jelent valamit? Vajon mi történt vele? Esetleg fellángolt a remény gyertyája?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel igen szépen alakultak a dolgok, de nemrég mikor randira hívtam volna finoman elutasított, bármiféle megjegyzés vagy ok nélkül. Azóta nem nagyon áll velem szóba és észrevettem, hogy a szemkontaktust is kerüli velem. Mintha egy kis feszültség lenne benne, esetleg kínosnak találná az egészet. Én már lemondtam minden esélyről és a minap csak felköszöntöttem a születésnapján, ám érdekes módon egy sima "köszönöm" helyett elkezdett érdeklődni irántam, hogy hogy vagyok, milyen volt a hétvégém, mekkora buli volt és mindenhez hozzáírta a véleményét is. Mielőtt randira hívtam volna párszor beszélgettünk ilyen dolgokról, azóta semmi még nem is beszéltünk. Jövőhéten látni fogom megint élőben és most én érzem magam kicsit kínosan, hogy most akkor mi van őszintén. Szerintetek?

2014. máj. 31. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nem gondol semmi többet barátságnál..
2014. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, de az nem fura, hogy ennyire elkezdte érdekelni a magánéletem úgy, hogy sokáig szóba se álltunk egymással? Ezzel most teljesen összezavart engem. A legjobban még mindig az bosszant, hogy mikor elutasított semmi okot vagy indokot nem írt hozzá, hogy miért tette, pedig jól esett volna tudni miért döntött így.
2014. máj. 31. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle.. csak ő tudhatja.
2014. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem tudsz dűlőre jutni, akkor beszélj vele arról, amit itt leírtál. Meglátod, ezerszer jobb lesz utána :)
2014. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ha egyszer már elutasított nem hinném, hogy csak úgy megváltoztatná a véleményét, csupán nem értem mi történt vele.
2014. jún. 1. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom. Pont ezt kellene megbeszélned vele. Hogy nem tudod hová tenni a dolgot, és nem akarsz nyomulni meg semmi, csak tudni szeretnéd, hogy ez most puszta baráti gesztus, vagy esetleg meggondolta magát. Eg srác egyszer randira hívott, és elutasítottam. Mikor írtam neki a szülinapján, valószínűleg ugyanezek játszódtak le benne. Rákérdezett, hogy az a nem nem maradt-e. Tisztáztuk, és azóta ő is tudja, hogy barátságnál több sosem lesz köztünk. Ha fontos a barátsága, beszélj vele mindenképp mégegyszer. Ha elutasít, biztosítsd arról, hogy most próbálkoztál utoljára, és keress valaki mást :)

De mondom, csak akkor hozd fel a témát, ha személyesen is félreérthetően viselkedik.

2014. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!