Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
miután elmúlt a mensim beszedtem kb 5 bogyót utána elfelejtettem egyet bevenni.. este 8 kor kéne bevennem de csak akkor jutott eszembe ( másnap reggel 10 fele) amikor a barátom már bennem élvezett el.. egyből bevettem a gyógyszert azóta majdnem mindig időben bevettem.. mekkora az esélye, hogy terhes leszek?
2014. jún. 27. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat elfelejtettem írni, hogy fgamzásgátlót szedek
2014. jún. 27. 17:25
 2/16 anonim ***** válasza:

Gondolom könnyebb írni mint olvasni...

Egyébként ennyi kimaradástól nem leszel terhes. De aki ennyi rendszerességet nem tud az életébe iktatni az minek vállal ilyen kötöttséget?

2014. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a telefonom minden este 8kor csötgött és ehhez szoktam hozz, csak pár napja nincs nálam a telefonom és még egy picit nehézkes, de azóta odafigyelek és többnyire sikerül is

köszönöm a választ remélem így lesz! 10.-én derül ki elég messze van ezért izgulok

2014. jún. 27. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Kedves kétségbeesett fogamzásgátlót szedő valószínűleg rossz bioritmusú barátom

Véleményem szerint, úgy gondolom, de nem lehet bizonyos, hiszem ez csak az én véleményem, el kellene olvasnod a betegtájékoztatót. Bár tudom, hogy ez mindig, utoljára jut eszébe azembernek, mert túl nyilvánvaló. Szóval ha betegtájékoztató helyett az eheti sportmagazinban kerested a választ, akkor miattad vágják feleslegesen a fákat.


Na, de mivel, én ilyen kegyes hölgy vagyok, ezért, válaszolok.

Tehát.A betegtájékoztató úgy szól, hogy ha 12 órán belül nem veszed be, akkor azonnal be kell venned, mikor eszembe jut. A következő hét napban pedig kiegészítő védekezést kell alkalmaznotok. De mivel ez nem történt meg, ezért szerintem nézhetsz babaágyat a jófogás.hu-n.

Najó, egyébként 50-50%, hogy terhes vagy, najó, talán kicsit kevesebb, szóval elég ha használtat veszel, és begyűjtöd a pénzt a rokonoktól.

2014. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mennyi idő után érdemes terhességi tesztet csinálni? amikor már ha neadjisten terhes vagyok akkor biztos kimutatja
2014. jún. 27. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy terhességi teszt 15 nap múlva mutat biztosat, kettőt kell venni
2014. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és mindd a kettőt csináljam meg?? egyből vagy hogy mert még soha nem volt rászükségem
2014. jún. 27. 17:42
 8/16 A kérdező kommentje:
a kérdés igazából, hogy mekkora az esélye ?
2014. jún. 27. 17:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha erősebb fog.gátló akkor 50% alatt, ha gyengébb, akkor 50% felett.

Midnkettőt csináld meg

2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
júl. 7én csináljak tesztet vagy inkább várjak 10.éig hogy megjön e?
2014. jún. 27. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!