Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, attól, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, attól, hogy más csajokat is megbámultok pl buliban meg haverokkal kitárgyaljátok, ha láttok jó csajt, attól még a barátnőtöket is vonzónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Mi van ha az adott nő sokkal jobb nő mint a barátnőtök?
2014. jún. 27. 18:44
 1/7 DanteSparda ***** válasza:
ha szerelmes vagyok más csaj nem érdekel és remélem ha egy csaj szerelmes belém akkor ő sem a brad pitt ről áradozik hogy milyen jó pasi
2014. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lássuk csak. Csúnyácska vagy, max. átlagos. és a pasid 10/10-es lányokat nézeget a buliban? Kínos... Én nem vagyok olyannal, akinél "sokkal jobb" nőket találok, de veled valószínűleg azért jár a barátod, mert realista, és tudja, hogy nem találna jobbat.
2014. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Attól hogy jobban néz ki még nem jobb, nem egy kirakati bábuval jár az ember, hogy csak ennyi számítson
2014. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
minden jó csajt megnézek. de a barátnömet is nagyon vonzönsk tartom. imádom a méretes melleit pl
2014. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 C0r3 ***** válasza:
30%
Ha te vagy a legszebb lány számára, akkor hidd el nem néz meg másokat. Lecserélne ha megtehetné. Akárki akármit mond, ha talál a srác egy jobb csajt, hidd el lecserél.
2014. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ő a barátnőm, mert őt tartottam legvonzóbbnak. meö
2014. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ASOT ***** válasza:

Mindenkit megnézünk aki tetszik nekünk még jobban, ez egy természetes dolog, nem járhatunk csukott szemmel.


De a barátnőnket választottuk vele vagyunk őt szeretjük ő a vonzó számunkra. Ő kell nekünk.

2014. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!