Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vajon miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért csinálja? Talán komolyabbat akar tőlem, hogy ilyen gyerekesen viselkedik mostanság, vagy csak élvezi, hogy most "futok" utána?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátommal kisebb mosoly szünet alakult ki köztünk. Tudni kell, hogy mi tavaly 1-2x randizgattunk is, de ő volt az, aki nem akart komolyabbat. Állítása szerint azért rágott be rám, mert hosszú ideig nem beszéltünk és ő elhívott egy buliba a többi barátokkal, ahol is én nem foglalkoztam vele annyit állítólag és ez rosszul esett neki. Próbáltam bocsánatot kérni tőle, de olyanokat vágott a fejemhez, hogy most egy jó ideig nem akar hallani rólam vagy látni mert elege van belőlem, amivel kicsit megbántott. Ma délután strandon összefutottunk, ahol én újra megpróbáltam bocsánatot kérni, de ő csak bunkózott velem. Mások szerint csak "heccelni" akar ezzel, de nekem már tényleg rosszul esik. Amíg parton voltunk egész végig engem nézett. Főleg, amikor összeismerkedtünk néhány itt nyaraló sráccal, látszott rajta, hogy féltékeny. Hazafelé ismét beszólt, hogy látta mennyire is lehet ő fontos nekem, ha már új barátaim vannak és, hogy lecseréltem őt.. Már őszintén nem tudom mi van. Úgy néz ki jövő hónaptól együtt fogunk dolgozni, de én így nem akarok. 20L
2014. jún. 27. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba
2014. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!