Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyre rosszabb, mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyre rosszabb, mi ez?

Figyelt kérdés

Sokszor bámulnak meg az utcán nálam jóval idősebb férfiak.(akár 30 évvel idősebbek)

Gyakran utánam szólnak.

Mindig is az idősebbek tetszettek, de most elfajult a helyzet. Van hogy vonzónak találok egy 50 akárhány éves férfit.

Amikor azt látom, hogy egy házasságban több mint 20 év a korkülönbség és a férfi veri a nőt, beleképzelem magam a lány helyzetébe, és hogy mondjam olyan furcsán jó érzés. Nem akarok egy ilyen 50 éves agresszív állat mellett kikötni, de közben mégis tetszik a gondolat. Teljesen kétségbeestem. Mit tegyek?



2014. jún. 27. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha azt csinálod amit mondd, ne kapsz verést.
2014. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak férfiben. A nálam jóval fiatalabb lányok, nők vonzanak, főleg őket figyelem. Ez szerintem ízlés kérdése, nincsen benne semmi furcsa.

De ez engem is elgondolkoztat, hogy mi lehet abban olyan "furcsán jó érzés" egy nőnek, ha verik. Viszont ezt is megpróbálom elfogadni, hogy vannak ilyen emberek. Minden ember más.

Szerintem ne ess kétségbe, összességében véve nincs ezzel gond.

2014. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!