Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi zaklat egy nőt vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi zaklat egy nőt vs. Egy nő zaklat egy pasit. Melyik rosszabb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a rosszabb amelyik meg tud erőszakolni.. -.- Mit gondoltál melyik?
2014. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha egy nő zaklatja,mivel egy mocskos ribi az ilyen
2014. jún. 13. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Mindkettő szerintem. Nincs különbség.


21/F

2014. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő rossz, de az a rosszabb ha egy nőt zaklat egy pasi. Ugyanis a férfiak általában erősebbek mint a nők, és egy férfit (tudtommal) nem lehet megerőszakolni, de egy nőt viszont igen.
2014. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát ha zaklató bármire képes akkor teljesen mindegy ugyanis hölgyeim ne mondjátok már hogyha egy fegyvert tartanátok egy férfire ne tudnátok rávenni akármire ha fontos neki az élete volt is ilyen tett ha jól emlékszem guinea-ba de nem biztos :D


arról meg hogy egy férfi hogyan erőszakolhat meg egy nőt gondolom nem kell beszámolni :)

2014. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képes egy nő idegbeteggé tenni, hogy aztán elmondhassa rólad mekkora pszichopata vagy, így sajnáltatva önmagát, tapasztalatból mondom... de itt nem a nemi különbségekre akarok fókuszálni, leszögezem, hogy ez egyén függő.
2014. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfit is meg lehet erőszakolni. Csak azon mindenki röhög, mert "a férfi az erősebb". "Teremtés koronája". Sőt, maga a jóisten.
2014. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy engem, csak a szúnyogok, és a rendőrök zaklatnak mostanában.......

41/F

2014. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban a kiéhezett negyvenes bácsikra gondoltam.
2014. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bácsi a nagyapád :-)!!!!

a 41/F

2014. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!