Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagy de én még nem akarok fiut de a többi osztálytársaim már mind fiuznak ki is vannak fejlődve én meg kb úgy nézek ki még mint egy 11 éves nem vagyok kifejlődve ők meg cigiznek,alkoholt isznak,tűsarkut hordanak,miniszoknya,sminkelne,és fiuznak.Szerintetek nem vagyok én kicsit lemaradva??Mert én a fiukkal csak hülyülni szoktam meg viccelődni se több.
2014. jún. 28. 04:07
 1/4 anonim válasza:
Régebben emiatt én is furán éreztem magam, de majd kárpótol a tanároktól a sok dícséret, és magadra is büszke leszel. Tapasztalatból beszélek.
2014. jún. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a normális.
2014. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ráérsz még, nem szabad erőltetni. Gondolj arra, hogy ők viszont korábban is fognak majd öregedni és akkor majd rád fognak irigykedni :-)

A sors valahol mindig visszaadja amit elvett.

2014. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háhááháhá, kis getzi táposok.
2014. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!