Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a csudát csináljak? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csudát csináljak? Hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Mind 19 évesek vagyunk. Én lány vagyok és van egy régi barátságom egy fiúval, õ a legjobb barátom, mindig MINDENT megbeszéltünk. Õ belémszeretett, bevallotta, sírt, könyörgött, hogy adjak egy esélyt. Ên nem voltam biztos az érzéseimben, nem akartam elrontani a barátságot, féltem belevágni egy kapcsolatba. Elutasítottam, ês megbeszéltük, hogy most egy-két hétig nem találkozunk, hogy mindenkiben tisztázódjanak a dolgok. Rossz volt ez a szünet, mivel elõtte minden nap órákat beszélgettünk. Nagyon hiányzott, rájöttem, hogy magamat csaptam be, én is szerelmes vagyok. De õ ezalatt az idõ alatt egy buliban részegen lefeküdt egy lánnyal. A lány most odáig van érte, a srác még nem szerelmes, de jól érzi magát vele, alakul vmi. Belõlem kiszeretett, nagyon megbántotta az elutasítás. Tudom, most már baszhatom a dolgot, de annyira féltékeny vagyok. Hogy lépjek túl ezen? Örülni akarok a boldogságának. :)
2014. jún. 28. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy csak akkor örülsz a boldogságának ha veled van!
2014. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köztünk nem mûködne akkor sem, ha nem alakulna a másik lánnyal semmi, csak szex lett volna. Bennem ott eltört vmi. Bár még szerelmes vagyok, mert amilyen lassan szerettem belé, ugyanígy sokáig tart majd, hogy újra csak barátként gondoljak rá. De összejönni mi már semmiképp nem fogunk, épp ezért örülnöm kéne, ha mással sikerül neki.
2014. jún. 28. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
hát te lány nagyon pórul jártál. sajnos benne van ez is a pakliban. tuti az a szitu hogy azért csajzotot hogy téged felejtsen. próbált valamit kezdeni magával hogy ne gyötörje hiányod. én is valami ilyesmit csináltam volna a helyében. nem tom mit tehetnél.
2014. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
tipikus hülye csaj vagy! most már ba*szhatod, mert mással fog szexelni!
2014. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy jó lecke volt! Tanulj belőle és legközelebb ilyen alkalmad lesz ne szalaszd el. Azt hiszem számodra már ez a vonat elment.

A fiúk nem várnak az idők végezetéig. A lányoknak az egójuknak jól esik hogy kéretik magukat, hogy a fiú harcoljon értük. De a fiúk türelme is véges.

2014. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!