Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártam a legjobb barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam a legjobb barátnőmmel, de nem illetünk össze, azóta pedig iszonyatosan utál, pedig nem tettem semmit. Hogy lehetne békülni?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba voltunk, összejöttünk, de nem szeretet meg, szakított.

JAvasoltam, hogy azért maradjon meg a jó viszony, de erről hallani se akart, és azóta nagy ellenség lettem a szemébe.


Kapcsolatban se volt semmi, igazából én tettem érte, hogy működjön, ő meg nem, és a végén természetesen engem hozott fel hibásnak, mindenért én voltam a hibás, pedig ő nem velem lenni általában. Nem csaltam meg, semmi, rövid ideig együtt voltunk, aztán szétváltunk.


Azóta, mintha nagy ellenség lennék. Pedig tényleg, ő nem akarta a kapcsolatot, ő nem akart velem lenni kapcsolat szinten, kedveskedtem neki sokszor, mert szerettem, meg segítettem, vele voltam, jóban-rosszban.


Hogyan lehetne itt kibékülni?



2014. jún. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Szerintem itt naponta leírják rengetegen, hogy ezt kockáztatja az, aki egy baráttal jön össze.
2014. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerettem, és még ráadásul próbáltam emiatt se rosszul viselkedni vele, hogy utolag se legyen semmi.


Én azt hittem, utálni valamiért lehet valakit, és ő olyan dolgokat vágott hozzám, ami nem igaz, illetve ezeket ő megcsinálta ( de neki elnézhető persze ), nekem nem.


Én próbálkozom a békülésen, de ő haragszik rám, hiába mondja, hogy nem...

2014. jún. 26. 18:54
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
Házinyúlra lőni az mindig nagyon végletes kétesélyes hókamóka.
2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tehettem róla, ha megtetszett, nem tudom visszafogni magam.
2014. jún. 26. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod, hogy a dolgoknak lehetnek, és vannak is következményei, és ha valamibe belemész, akkor számítani is kell rá. Persze gondolom nem így gondoltad, hogy ez lesz, de sok esetben ez így végződik. Nem tudsz mit csinálni már, max majd az idő megoldja. Erőltetni nem tudod a másik érzéseit.
2014. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hagyd egy ideig elülni a port. Mást nem tudsz tenni mint kivárni, míg túlteszi magát a dolgokon, de még akkor sem biztos hogy lehettek még barátok.

Viszont ha most zargatod a barátságoddal azt mindenképpen tolakodásnak és reménykedésnek éli meg. Ezért is viselkedik ilyen sekélyesen. Adj neki időt.

2014. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De arra nem számítottam, hogyha nagyon jóba voltunk, hip-hop elmúlik a barátság.

Oka tényleg nincs, megbeszélni meg nem akarja. Most meg arra ki gondol, hogy akivel jóba voltál, azzal nagyon rosszba leszel?

2014. jún. 26. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak ti már nem úgy voltatok jóban ahogy azt te gondolod!

.

.

.

Türelem!

2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sokat beszéltünk azelőtt, nevetgéltünk, és igyekeztem vele mindig jól bánni.


Idő telt el azóta, mintha sose ismertük volna egymást.

2014. jún. 26. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is átestem már, igaz kapcsolat nem lett belőle. Nem úgy bántam vele ahogy előtte...vesztemre. Azóta mi nem beszéltünk...

Nehéz megérteni, de te már nem barát vagy a szemében. Minden közeledést rosszul értelmez, legyen az akármennyire jó szándékú is.

Amúgy szerintem te még nem tetted túl magad rajta teljesen, ha így lenne nem érdekelne ennyire hogy barátok maradtok-e vagy sem. Egy barátságnak teljesen más az anatómiája mint egy kapcsolatnak. Ha ő nem akarja nincs miért erőltetni ezt a dolgot. Túl kell rajta lépni és olyan emberekkel foglalkozni akik viszonozzák a barátságot. Nem szabad(na) ennyire földhöz ragadtnak lenni. Nincs miért ragaszkodni egy olyan emberhez aki így viselkedik veled. Amúgy biztosan meg van rá a maga jogos ill. jogosnak vélt oka. Akárhogy is ez így csak időpocsékolás a részedről! Minél jobban akarod ezt a dolgot, annál inkább elveszted őt. Ez olyan mint a futóhomok és sajnos abból ritkán van kiút.

Lépj tovább és fel a fejjel!

2014. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!