Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Oroszlán és a Halak semmiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Oroszlán és a Halak semmiképp nem illenek össze? Van itt ilyen páros, akiknek működik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok erre írni, hogy én oroszlán vagyok, és egy ember van a világon akit tiszta szívből gyűlölök és AZ a mocsadék az halak.
2010. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezt a horoszkópos baromságot! erre nem lehet párkapcsolatot építeni! és ha azt mondom, hogy nem, nem illenek össze, akkor képes lennél lepattintani az illetőt, miközben akár sírig tartó szerelem is kialakulhatna? ugyan már! meg kell próbálni, és kiverni a fejedből ezt a csillagjegyes marhaságot.
2010. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem hiszek benne,és nem is érdekel a másik horoszkópja,nem eszerint választok párt,csak kiváncsiságból kérdeztem,hogy más hogy van vele.
2010. jan. 5. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!!
2010. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

anyám orosztlán,mostohafater halak,vagy 20 éve házasok,meg még vagy 40et azok is lesznek

és nemhisznek a horopókban,énse,hülyeség

2010. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen,erre voltam kíváncsi, a horoszkópot megdöntő érvekre :))
2010. jan. 5. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Halak vagyok barátom Oroszlán semmi baj sincs ezzel kérdésedre válaszolva nem esz meg engem :D és én sem fordítva még eddig csak nem is veszekedtünk :)

Nem hiszek én sem benne, felesleges dolog ezuton is megítélni valakit is. Hát na :D

Nálunk működik már egy Jobb ideje:D

18/L

2010. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na az én horoszkópom Halak, az aszcendensem Oroszlán, és még nem őrültem meg:D
2010. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Halak az ténleg 1 nagy g*c*k én is oroszlán vok
2010. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is elkövettem már egyszer azt a hibát, hogy a horoszkópra építettem. Én halak vagyok a pasim oroszlán, és mindenhol azt írják, hogy nem illünk össze. Emiatt elég sokat rágódtam, de aztán rájöttem, hogy kit érdekel, ha egyszer szerelmes vagyok a barátomba.
2010. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!