Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már úgy hiányzik, hogy szeressen egy pasi?

Figyelt kérdés
Igen, most ez sírós lesz, bocsi :( 19 vagyok, még soha nem volt barátom, még csak meg sem csókolt senki. Most valahogy kilyukadtam youtube-on azoknál az első csókos videóknál és olyan édesek, én meg annyira szomorú lettem tőle
2014. jún. 28. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ohh....mindjárt kapsz annyi privátot, akik "megcsókolnának", hogy egy èletre elmegy a kedved tőle :)
2014. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Beszélgessünk :)
2014. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tedd magad eladhatóvá.

Nem olyan nehéz dolog ismerkedni.

2014. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nenene ne írjatok privátot kérlek, azt mondjátok meg, hol tudnék egy normális pasit találni (nem internet)?
2014. jún. 28. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg akit nagyon tudsz szeretni és ő is nagyon tud szeretni! Miért nem volt barátod? nem akartál senkit, vagy nem közeledett feléd senki?
2014. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
nekem is sokszor hiányzik a szeretett, vagy valami ilyesmi
2014. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gond a nettel. Itt ha megismersz valakit és szimpatikus lesz akkor lehet folytatni a valóságban. Találkoztok, stb, stb..


Merrefelé laksz? Több okot is el tudok képzelni, hogy miért nem volt még barátod. Ha leírnád az nem lenne rossz de még semmiképpen nem vagy elkésve :)

Én meg pont fordítva vagyok fiúként de hát néha ilyen az élet. Még nem vagy öreg szóval ha ismerkedsz, esélyes lehet, hogy találsz valakit aki szimpatikus és megszereted, ő is téged aztán mindenkinek jó lesz :))

2014. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sírj ha 28 évesen,meg a másik nem kezet se fogtad :/
2014. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát beszélj meg valakivel időpontot és go!
2014. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális pasikat sokkal nehezebb élőben találni mint neten, higgy nekem.
2014. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!