Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen ez a pasi?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk mind a ketten. Májusban kezdtünk el beszélgetni facen,aztán találkozgattunk. Egymásba szerelmesedtünk ő is mondta, hogy nagyon kezd megszeretni, még én egy hatalmas hibát nem követtem el. Egyszer mikor facen beszéltünk és nem ért rá a találkozáskor, elkezdtem kicsit mérgesen írni neki , amiből veszekedés lett ezen a sz@ron. Mikor másik héten beszéltünk ő azt írta, hogy teljesen kiábrándult belőlem és, hogy nincs értelme így, hogy nem is tudunk találkozni, majd amikor nyár végén egy városban dolgozunk, akkor megpróbálhatjuk.

Én vártam rá és találkoztunk múlt héten, minden nagyon jó volt, egy csomót beszélgettünk a héten is és mondta is, hogy már hiányzom neki meg ilyenek, aztán ma meg... írta, hogy beszélnünk kell erről az egészről. Mert ő nem szeretne többet, szeretné kiélni magát. Kérdeztem tőle, hogy akkor soha többet nem lehet köztünk semmi? Mire ő : nem azt, mondtam majd később,de most neki jobb egyedül és nem akarja húzni az agyamat, meg féltékeny is lenne ha mással látna, de most nem.. ÉN mindenre boldogan reagáltam, hogy oké semmi baj én is így gondolom stb....

Na ez van.... A rossz dolog, hogy nagyon beleszerettem, de most, romokban vagyok. Én eléggé népszerű lánynak számítok a fiúk körében, de a ő nők körében egyáltalán nem az, mindig kikosarazzák.

Tippek, hogy hogyan szerezzem vissza??


2012. aug. 29. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A nők körében?
2012. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Akkor ő az idősebbeket szereti.
2012. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad, van egy csomó udvarlód, mint írtad, válassz másikat! De ilyen miatt ne ess romokba, mi lesz, ha több hónapos kapcsolatodnak lesz vége, rögtön öngyilkos leszel?
2012. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már volt több ilyen kapcsolatom, ami 8 hónapig tartott. Nagyjából egy hét után túltettem magam, de rajta nem bírom. Furcsa, de nem tudok más pasira nézni. =(
2012. aug. 30. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!