Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas fiúként inkább a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas fiúként inkább a magas lányok közül próbáljak barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Elég sok alacsonyabb lánytól hallottam,hogy egy 190 centis fiúval nem szívesen járnának a magasságkülönbség miatt és inkább az átlagnál magasabb lányok keresik az ilyen fiúkat.Hozzáteszem nagyon széles vállú,sportos alkatú fiú vagyok,lehetságes,hogy kisebbségi érzésük van mellettem a pici lányoknak?Pedig én őket szeretem...pedig volt már 180cm magas lány akinek tetszettem,de magassarkúban kb.egymagas "lett" velem,ami bevallom,zavart:(
2014. jún. 28. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, nézd meg Klicskoékat.
2014. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kissebségi? Ne járj romákkal!
2014. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

magyarázd el nekem miért csinálod ezt..

komolyan érdekel.

miért írod ezt ki egy nap 10 szer ? ennyire unatkozol ?

2014. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, nézd meg Klicskoékat.
2014. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én pont az alacsony lányokat szeretem, pedig én is 190 vagyok. És igazából még az 155 magas lány sem panaszkodott komolyan... Mondjuk én elég vékony vagyok, nem vagyok széles vállú. Szóval sztem próbálkozz tovább:D
2014. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik a kisebbségi érzetet, szerintem ennek nincs köze hozzá. Inkább fognak összejönni egy 30 centivel magasabb sráccal mint egy náluk 2 centivel alacsonyabbal.
2014. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, hogy téged vajon zavar-e, hogy pici vagyok. :D
2014. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves 'zolderdobenszartam', itt válaszolok: 74kg vagyok.
2014. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDd
2014. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a magas lányoknak az a baja hogy a nekik való pasikat elszívják a törpe csajok....

én is 180 vagyok... női kiadásban... 2x18 éves kiadásban :) tudom miről regélek :)

2014. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!