Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint én egy rettenetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én egy rettenetesen csúnya fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt hogyan viselkednek a lányok a lányok a helyes,illetve a csúnya fiúkkal és rám az utóbbi illik.Nincsenek zavarban ha beszélni kell velem,nem keresik a társaságomat,nem próbálnak meg imponálni nekem,csak ha segítség kell valamiben akkor keresnek meg.Nem is volt még barátnőm,semmilyen kapcsolatom lányokkal,mondjuk szüleim sem kérdezék meg egyszer sem,hogy nincs-e barátnőm,gondolom ők is tudták,hogy mekkora ronda vagyok,ahogy mindenki más,csak én nem.Na mindegy,leszarom,ha 20 évet kibírtam így,még 20 meg se fo kottyanni.
2014. jún. 29. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Azt most sajnálni kėne?
2014. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Kepet! Kulonben nem tudunk segiteni!
2014. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hááááát......mi honnnnnnnan tudjuk?

Ha nem raksz ki képet senki se fogja ezt neked megmondani XD

2014. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mutass képet lécci és mondok őszinte véleményt, min változtass
2014. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
ismerek olyat, aki nem helyes, de az önbizalma kompenzálja kinézetét. ne hogy már pár cicababa véleménye érdekeljen. szerintem te is csak az ilyen szuperszexi csajokra buksz és észre se veszed, ha esetleg más, kevésbé szép csaj közeledne.
2014. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék,hogy rettenetesen vékony voltam egész gyerekkoromban,olyan 180 centi és 50kg,de a változás útjára léptem,ugyan nőttem még 10 centit,de 80kg-ot is meghaladja már a testsúlyom,mondjuk így is vékony vagyok még.Viszont hallottam egy olyat,hogy ha a fiú arcra nem valami helyes,de a teste kidolgozott,izmos,akkor azt már jó pasinak tekintik a csajok,pláne ha magas is mellé.Szóval nekem ez a tervem,hogy becsületesen kigyúrom magam.
2014. jún. 29. 11:23
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem az arc fontosabb, minthogy milyen a test, persze ne legyen elhizott, de a felpumpalt izmokat sem szeretem, valahogy abbol arra kovetkeztetek, hogy nincs sok agya...
2014. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De vannak olyanok,akiknek számít a test,az,hogy a szép emberek közé akarsz tartozni,annak ellenére,hogy nem annak születtél és keményen megdolgozik az esztétikus izomzatért.Tudom,hogy vannak olyanok,akik eleve magányra kárhoztatnák az embert csak mert nincs helyes arca,de szerencsére vannak még nők akik értékelik egy férfi erőfészítéseit.
2014. jún. 29. 11:28
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 22 éves vagyok, 192 centi magas, de csak 60-68 kiló. Most épp inkább 60 felé húz... genetikai okok, meg általában az olyan sportokat kedvelem, amik inkább szálkásítanak, mint tömeget növelnek(bicikli, futás pl).

Nekem sem szép az arcom kimondottan, szemüveges vagyok(persze van akinek ez bejön), hosszúkás a fejem, nagy az orrom, KICSIT beesett az arcom, vastag sötét szemöldököm van, hozzá szőkésbarna hajam, ami jelenlegi állapotában pont olyan, mint egy tíz éves kisiskolásé.:)


Ennek ellenére van barátnőm(ő a negyedik), méghozzá olyan nő, akiért bomlanak a férfitársaim. S habár most úgy érzem vége lesz a kapcsolatunknak, ő az, aki nem akarja befejezni.


Szóval hidd el, hogy a külső nem számít. Legfeljebb néhány embernél, de az olyanokat keresd, akik kicsit sem felszinesek. Legyél magabiztos, ápolt, beszédes. Aztán majd megy.

És ne mondd, hogy lesz arod, mert az buta hozzáállás. Kell a nő az ember életében és nem csak a pi nája miatt, hanem amiatt is ami körülötte van.


Üdv

2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen...
2014. jún. 29. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!