Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen csúnya az arcbőrö...

Rettenetesen csúnya az arcbőröm a vörös gyulladt pattanásoktól. Mit csináljak/ egyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne eltüntetnem, de már évek óta próbálkozok mindennel. Arcszesz, zynerit, kamillás dolgok, ilyen meg olyan kence ficék, de semmi. Egyszerűen beleőrülök már, sírni tudnék, de komolyan. Szoktam csokit enni, meg húsokat stb, de már tényleg lemondanék róluk, csak lenne szép az arcom. Pl. két hét múlva lesz egy fontos esemény (szalagtűző és bál) és nem szeretném így végigcsinálni. Esetleg javaslatok, hogy mit egyek és mit ne egyek ez alatt a másfél hét alatt, vagy mivel kenegessem addig az arcbőröm? (nem vagyok kövér vagy túlsúlyos, ha ez számít) Köszönöm előre is!
2014. jan. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál?
2014. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam, de nem csinalt semmit
2014. jan. 27. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikai tisztításra,ilyenkor nagy esemény előtt amúgy is ajánlott.
2014. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!