Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik barátzónába kerültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik barátzónába kerültök, könnyen szerelembe estek, nem vagytok sikeresek a lányoknál, nektek nem volt apátok aki megtanítson titeket csajozni?

Figyelt kérdés
Apa, nagypapa, fiú barát (aki nem olyan, mint ti), stb; bárki aki segít abban hogyan ne legyél sikertelen a nőknél.
2014. jún. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Batyam nincs.

Apamnak 1 nője volt életében az anyam. Mióta elvaltak 10 éve,senki.

Amúgyis bunkó.

2014. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megtanitani, nem ezen mulik. Első sorban önbizalomnak kellene lennie, sok fiunak meg nincs elég önbizalma, mert sok kudarc éri. Nem nagyon helyes, nem eléggé sportos,nincs neki elég pénze és már csak az elutasitásokba fut bele, és akkor önbizalomhiányossá válik. De ettől függetlenül, mindenki megtalálhatja előbb utóbb a párját-társát, csak legyen nyitott, járjon el társaságba, legyen valamilyen hobbija, van akik már tizenévesen összejönnek, de van akik 30 év körül, nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki fogtok átkozni, de az a pasi a barátzónába kerül magának intézte. Ha kapcsolatot akar akkor minek marad barát az elutasítás után? Hogy a közelben maradjon nyálat csorgatni? Erre kéne felnéznie egy csajnak?

Ha a csaj nem tudja, hogy a pasi többet akar miért nem lehet neki megmondani? Ezek a nem férnek a fejembe.


Kérdező, ezt nem lehet tanítani mindenki maga tudja mi a jó az életben és hogy akarja intézni az ügyeit. Aki meg önmagával nincs rendben miért akar egy érzelmileg sokkal nehezebb és több feladatot adó párkapcsolatba belefogni? Először tegye tisztába magát az ember utána, vegye magára más boldoggá tételének a pluszfeladatát.

2014. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3:

Nem mondtál semmi durvát. Kinek a hibája, hogy a barátzónába került, ha nem a fiúnak? A fiúnak kell vonzalmat felépítenie a nő felé és ezt valószínűleg nagy mértékbel elbaltázza azokban az esetekben, amikor a barátzónába kerül.


Csajozni megtanulni viszont mindenkinek meg kell valahonnan. Nagyon kevés férfi (10%?) születik úgy, hogy önmagában a személyiségével vonzódnak hozzá a lányok általában. A legtöbbeknek vagy valakitől (szocializáció, nevelés útján), vagy önmaguktól, saját tapasztalatokból építkezve kell megtanulni.


100 fiúból mennyi olyan, hogy bármikor gond nélkül leszólít egy lányt bárhol (az utcán, a buszon, a boltban, szórakozóhelyen), aki megtetszik neki? 5? 10? Nem akarok sokat mondani.

2014. jún. 29. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Nincs valami jó kapcsolatom az apámmal.

2. Az ő idejében máshogy mentek ezek a dolgok (is).

2014. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont mostanában kezdtem el ezen elgondolkozni, nekem senki nem tanította meg (apám igazából semmit nem tanított) és a családban se volt soha szó az ilyen dolgokról...mindig azt gondoltam, hogy nem ezen múlik, de lehet tényleg van benne valami... igazából fogalmam sincs, hogyan kell "csajozni" ( nem szívesen használom ezt a szót, de értitek mire gondolok), bókolni, kedveskedni tudok, ennyiben kimerül az egész és tudom, hogy ez nem elég...
2014. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, most olvasva a fenti kommenteket, én simán tudok beszélgetést kezdeményezni a lányokkal pl a buszon, vagy akárhol máshol (és elég jól eltudok beszélgetni) de pl egy discoban ismeretlent soha nem mertem "leszólítani", még közeledni se ...
2014. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!