Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak bejonnek a sulyzos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak bejonnek a sulyzos edzest vegzo (koznyelven gyuros) fiuk?

Figyelt kérdés

sokszor olvasom itt is es hallom lany ismeroseimtol,hogy a kondis izmokat nem szeretik,meg ugyis latjak,hogy a fiu sulyzozastol vagy mas sportban szerezte az izmait,amik egyebkent bejonnek nekik.

honnan latjak?es egy sovany fiu hogyan szedhetne fel izmot pl.futassal,uszassal,focival vagy barmilyen sporttal???mert ezt tanacsoltak nekem mindig amikor 65kg voltam 190 centihez,de szinte csak fogytam ezektol.miota elkezdtem sulyzozni 82 kg lettem!jo nem tiszta szalka,de az ilyen aerob edzesek inkabb azoknak jok,akik normal alkatuak vagy kis felesleg van rajtuk.igy tudtam felszedni izmot es kesz,miert kell ezt elitelni?persze ez meg semmi,johet 10-15kg lazan.


2014. jún. 29. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"honnan latjak?"

Sehonnan, csak közük nincs az egészhez:D A pár hónap alatt, felpumpált, koxos izmokra gondolnak egyébként.

2014. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

futástól aztán senki nem lesz "muszklis" :D haha, aki ezt mondja az okos lehet

a párom is edz évek óta, nem koxol, teljesen normálisan és ésszel, nekem ő az ideálom :) remekül néz ki, senki nem mondja rá, hogy "izomagyú" vagy hasonlók.

én nagyon becsülöm azokat akik képesek heti 3-4szer kondizni meg betartani a szigorú étrendet. én lányként igyekszem minden erőmmel hogy karbantartsam magam a barátom mellett (elsősorban az én célom, nem ő várja el),és látom hogy milyen nehéz még úgy is, hogy a közelében sem vagyok annak az edzésnek, amit ő csinál. szóval aki elítéli a normális edzést, az megérdemli a mai divatos 50kilós fura gatyás- belőtt hajú- menőcsávókat :)

2014. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!