Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire kevés lánynak lennék az esete vagy egyszerűen túl jó gyerek vagyok és ezért nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán volt már ilyen eset, hogy mintha adtak volna erős jeleket cuki lányok, hogy tetszem nekik, de én sajnos kihagytam ezeket, de amikor meg idegen lányoknál bepróbálkoztam mindig lekoptattak vagy főleg neten le is rondáztak, ez most mégis mi?

2014. jún. 29. 03:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2014. jún. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy hogy nézel ki hogy jogosan rondáznak le vagy csak mert szimplán koptatni akarnak

Az meg elég rossz húzás volt hogy mikor volt alkalmad nem használtad ki próbálkozz ugyanazoknál a`` cuki lányoknál`` akik jeleket küldtek

Jobb ötletem nincs

2014. jún. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a Messiás, a mai gyarló lányok lelkét elsötétítette a gonoszság e földön, menj és hirdesd a jóságot, hogy mindenki olyan tiszta lehessen, mint te! Neked ez a küldetésed!
2014. jún. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mutass képet és megmondom, miért nem jössz be csajoknak
2014. jún. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, mondok véleményt
2014. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl jó gyerek nincs, ez csak önáltatás. Ha okos vagy, nem áltatod magad. Ismerkedj inkább élőben, mint neten, ott már előre látod a lányon, hogy szimpatikus vagy-e neki, ha olyannal kezdesz, aki küld jeleket, akkor nyert ügyed van.
2014. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!