Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok többségét klónozzák vagy miért ennyire egysíkúak?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megsérteni,természetesen nem mindegyik ilyen :)


Csak azt tapasztalom hogyha 16-19 éves lanyokkal megismerkedem akkor szinte mindről kiderül hogy zenében a modern pop,rap,elektronikus szamokat hallgatja. Táncolni nem tud vagy pedig hiphopozik. Olvasni nem szokott kb csakis tiniregényeket. Szórakozasa a buli/kocsma/fesztival szintjén mozog. Ezeken kívül meg mas úgy nem nagyon érdekli őket...


Összetenném a kezem ha olyan lanyokkal is találkoznék akiket érdekel pl mas népek kultúrája. Akik szeretnek masfajta zenét is. Akik nemcsak az ivassal járó dolgokat minősítik szórakozasnak.Akik olvasnak könyveket. Akik érdeklődőek..


Természetesen nem akarom mas ízlését elítélni de sajnalom hogy szinte mindenki ezt az irányvonalat követi. Zeneiskolan kívül ilyen lanyt még nem talaltam. Még a visszafogott,csendes lányok is mind ilyenek voltak.


És ezt nem,nem egy könyvmoly kocka kérdezi hanem egy atlagos,magas,sportos srac aki szokott bulizni de szeret sok minden mast is.


Szóval hol lehet ilyen lanyokat találni?

18/F


2014. jún. 29. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
nahh...el se olvasom, már megint egy általánosítás.
2014. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ember, hol kerested eddig? Egy buliban nyilván nem fogsz nerd csajt találni. Egy évfolyamba jó, ha van 1 igazi nerd csaj. Az egyetemen már jobbak voltak az arányok, bár én természettudományi karra jártam, szóval legyenek is.


Az ilyen csajok nem mozdulnak ki, ahogy az ilyen srácok sem. Persze kivéve azt, aki mégis, de abból nem sok van.

2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kar hogy nem olvasod mert az első sor pont ezt korrigalja..;)
2014. jún. 29. 21:14
 4/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, csak picit kevesebb. Meg kell őket találni. A szerelembe nem botlik bele az ember lépten-nyomon. De az nagyon szép, hogy egy normális lányra fáj a fogad. =')
2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ki beszél "nerd" csajokról?

Ha valakit érdekel masfajta zene,tanc,könyv stb. az mar nerd?


Az szép.

2014. jún. 29. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, igaz, már 22 éves... De tény, hogy én se mászkálok el otthonról sűrűn. Inkább olvasok. Teljesen elmegy a kedvem, mikor a szaktársaim az ,,összeülünk valahol?" kérdésre egyből a kocsmát javasolják és lelkesen meg is egyeznek egymással. Pedig anno elhatároztam, hogy kilépek az antiszoc életstílusból, de inkább a rakparton dumcsiznék vagy a Margitszigeten ülnék a fűben... Piálni nem fogok bemászni a városba. Halál gagyi. Inkább egy jó könyv...
2014. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:(( rock, stephen king..klónozva? megmondalak anyunak :( 16/l
2014. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Stephen King tiniregény? Pont az ilyenekre nem vonatkozott a kérdés..
2014. jún. 29. 21:22
 9/17 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy tiniregény te gyök. csak próbáltam megfogalmazni valahogy hogy általánosítasz..
2014. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miutan leírtam hogy NEM mindenki ilyen ez nem altalanosítás :)
2014. jún. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!