Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fiatal vagyok és az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fiatal vagyok és az a helyzet, hogy a lány vagyok és tetszenek nekem a fiúk, de egy lánnyal jobban beindul a fantáziám . Alul leirtam az igazi kérdést/?

Figyelt kérdés
Szóval arra kéne válaszolni, hogy ez el fog-e múlni vagy nem és, hogy ez normális-e??? :/

2014. jún. 27. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy biszex vagy
2014. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális :$

el fog-e múlni? szerintem: lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem

2014. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez abnormális. Persze le fognak pontozni, de körülnézhetsz ezen az oldalon, hogy mi a színvonal, és ennek fényében ítéld meg, hogy mi itt a közvélekedés. :)
2014. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Persze, hogy normális. Mindenki elgondolkozik azon milyen lenne egy azonos neművel, főleg kamaszkorban. Gondolom 14 körül vagy. Még az is lehet hogy egyszer kipróbalod egy lánnyal. És akkor mi van? Egyszer élünk :)
2014. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs vele ha a saját nemedhez is vonzódsz, vagy ha csak a sajátodhoz, azon kívül, hogy sajnos egy olyan országba születtél ahol a társadalom nagy része még túl tudatlan ahhoz, hogy ezt felfogja.
2014. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

Lett egy kis önbizalmam :)

2014. jún. 28. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Bárki bármit mond, a homoszexualitás abnormalitás. Nem vagyok homofób, de ez tény.
2014. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleiddel beszélgess el erről...
2014. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!