Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szanalmas, ha miutan rajottem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanalmas, ha miutan rajottem, hogy a lanyok kifejezetten az izmos fiukra buknak, maniam lett az edzes es a tomegnoveles?

Figyelt kérdés
sovany voltam nagyon,baratno nelkul...elkezdtem edzeni es edzeni,hatha jobban bejovok nekik.a 65 kilomhoz jott +17 de magas vagyok es szinte elveszlik a suly rajtam.edzek,eszek,alszok,ennyit csinalok es mindent alarendelek ennek az eletemben.keptelen vagyok masra gondolni 90kg alatt...
2014. jún. 29. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Állj le a cuccal nem ér annyit értelmes okos lányt az ilyenek hideg hagyják
2014. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy az legyen, hogy amikor találsz egy csajt, és lecidáz, akkor ráparancsolsz, hogy smároljatok, mielőtt a cuccodat lenyeli, hogy te nyelhessed le, mert "don't wanna lose my gains"!
2014. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem cuccolok,meg feherjeport sem ittam egyszer sem.
2014. jún. 29. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, szánalmas vagy.
2014. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
normális lányt ez nem érdekel. nem kiretusált fotómodellekből áll a világ
2014. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Testépítő vagyok,és igen szánalmas. Magadért csináld, a csajok meg kb. leszarják nekik nem a testi erő imponál. Egy idő után meg még félni is fognak tőled. Az első meg egy idióta.
2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg nőnek visszataszító ha egy férfi túl izmos, nekem is, öregít. Most kb. pont jó lehetsz, szóval már leállhatsz.

23l

2014. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most kezdtem...hova alljak le?nem tudnek
2014. jún. 29. 23:42
 9/10 anonim válasza:

Én kifejezetten utálom a kigyúrt fiúkat. Szerintem akkor folytasd ha valami agyatlan plázacicára van szükséged akiről a levesszük a több kilónyi vakolatot ami az arcán van mindjár kidreül, hogy hülyén néz ki.

15/l

2014. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mutatsz képet magadról?
2014. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!