Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan japán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan japán vagy koreai fiúk/férfiak akiknek kifejezetten az európai lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Vagy csak nálunk terjedt el a keleti mània?
2014. máj. 11. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
én utálom a sárgákat
2014. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda vissza működik, mert exotikumnak számítunk nekik, ahogy nekünk ők.
2014. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sose értettem az ilyen mániákat. Mit számít az, hogy kinek milyen származása van? Az lenne a normális, ha a tetszik-nem tetszik kategória létezne, nem az, hogy nem vagy ázsiai faszi, fúj, szóba se állok veled...
2014. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Mi az, hogym mit számít a származás ?

Egy négerrel keveredni szégyen.

Sárgákkal már nem annyira, de nem ajánlatos.

Fehér a fehérrel = tökéletes.

A fehér fajt fent kell tartani.!

Nem, nem vagyok náci, mielőtt jönnének a fajli-elmélethez tartozó eszmék sorolása és bírálása. xD

2014. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szerelmes vagy egy emberbe akkor nem számít milyen színe, hülyeség ez a fajfentartás elmélet..
2014. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagy ívben sz@rok a fajfenntartásra, és ezt úgy mondom, hogy nekem a világos bőrű, lehetőleg szeplős, vörös vagy szőke hajú férfiak jönnek be. De ettől függetlenül tetszett már nekem ázsiai és brazil is, mert épp nekik voltak olyan !belső! tulajdonságaik, amik vonzottak. Sőt, a fehérek közül is volt olyan, aki a társadalom megítélése szerint egy nyomorék, mégis vonzódtam a rondaságához, mert olyan volt a természete. Persze ha valaki befizetne egy szextúrára, akkor Finnországot vagy Skóciát, esetleg Írországot választanám. Szóval külső alapján egyértelműen a fehérek jönnek be, minél világosabb annál jobb alapon, de a személyiség már egy teljesen más kérdés.
2014. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es: ha ez nem náciság, akkor mi? Attól, hogy még te nem annak tartod magad, ez alapján a megnyilvánulás alapján még bőven az vagy!
2014. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a faji különbségeket el kéne már felejteni.

Az emberi lény jelenleg egy faj, homo sapiens. Biológiai értelemben az számít egy faj egyedeinek, akik tudnak nemzőképes utódot létrehozni.

Fajták esetleg lehetnek, ahogy kutyák között is vannak variációk.

De fajtabeli különbségek nem lényegesek. Ha már itt tartunk, az ázsiaiak átlagban okosabbak, az afrikaiak meg átlagban erősebbek, szóval a fehér ember pont hogy középen van, és nem emelkedik ki ilyesmikben.

Én úgy vélem, hogy minden elmélet veszélyes, ami ellentétet, gyűlöletet szít. Lehet, hogy neked azért kell ez a fehér-faj dicsőítés, hogy magadat ettől jobbnak, különlegesebbnek érezd.

De inkább keress valamit, amiben te, mint egyén, kiemelkedhetsz (sport, tudomány, művészet), majd akkor jogosan érzed magad jobbnak másoknál.


Egy párkapcsolatban inkább a kulturális különbségek számíthatnak, de azok tanult dolgok.

A kérdező kérdésére vonatkozóan: így van, a nyugati lányok nagyon egzotikusnak tudnak számítani Ázsiában, de persze ott is vannak egyéni preferenciák, az sem mindenkinek jön be. Akinek mondjuk bejön, hát nagyon bejön :) Ismerek egy M.o-on élő japán srácot, aki itt tanul, hát neki mióta egyszer magyar barátnője volt, azóta csak magyar lányokkal jön össze, mert neki tetszik, hogy a nyugati nők önállóbbak, erősebbek.


Viszont pont itt jön be az igazán fontos kulturális dolog:

sok japán srác igazából fél a nyugati lányoktól, pont ezért, mert mi a japánokkal ellentétben nem rejtjük el annyira az érzelmeinket, sokkal szabadabban fejezzük ki őket, ahogy a véleményünket is. És ők ehhez nincsenek hozzászokva, nem tudják annyira kezelni.

Több interjút láttam a youtube-on japán fiúkkal, akik azt mondják, hogy nyugati lányt egyéjszakás kalandnak oké, de állandó barátnőnek nem.

De mondom, embere válogatja ott is, de azért a kulturális hatás nagyban bejátszhat.

2014. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen egy feketével keveredni, nincs szebb a mulatt babánál.
2014. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
En ugy hallottam,hogy szeretik az europai lanyokat,de kinek hogy. Es ne szidjatok mar a kerdezot. Tulajdonkeppen nekem is bejonnek a koreai/japan pasik.Es akkor? Most assam el magam? Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.
2014. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!