Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vörös hajú nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörös hajú nők tényleg jobbak az ágyban mint a többiek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:

ha így van akkor legyél vörös hajú nő

-_-

2014. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én vörös hajú vagyok...

De szerintem ez marhaság bárki lehet vörös hajú csak bekell festenie

2014. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marc Bolan ***** válasza:
Ez már túlzás!
2014. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a hajszín alapján lesz valaki jó az ágyban. És nem a világ ilyen szintű "megfejtésétő" lesz valaki okos.
2014. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem! A legjobbak azok akik kék csizmát viselnek, ez köztudott!
2014. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom újabb kutatást végeznek a brit tudósok :)
2014. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezt hallom azért kérdeztem meg :D
2014. jún. 30. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"Jobbak az ágyban"- (?)

- Jobbak a konyhában,az autóban vagy a strandon?

Mire is vagy kíváncsi konkrétan? - Hogy a szexben jobbak-e mint az átlag?

Született vörös hajú nő ként mondom,ez egyénfüggő...mert egy bombázó szőke ciklon is lehet cefet rossz a szexben és egy szemüveges kis fekete hajú csaj is lehet eszméletlen szexistennő ha épp intimitásra kerül sor.

Természetes vörös nőben is van randa kövér,van vékony és van csinos is,van szégyellős avagy nagyszájú és igen van aki nagyon érzéki és csodás abban a bizonyos "ágyban",-másikuk meg kevésbé. Akit végtelenül,hajt a kíváncsiság,hogy ezt megtudhassa,az kutat -keres szinte megszállottja a természetes vörös hajszínnek és a szeplőknek,s mivel ez a kis mutáció csupán az emberek 2%-át érinti elég sokáig kell keresni és aki talál sem biztos hogy célba ér! Elárulok egy titkot,a vörös hajúak rejtélye' nem az "ágyban"keresendő hanem a lélekben.

2014. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!