Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak ilyenkor a fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ilyenkor a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy játszó a lakótelepünkön,ahová gyakran lemegyek és a kosár

labda pályán szoktak lenni ,,menő'' fiúk. Mindegyiken látszik,hogy nagyon nagy képű,de van egy srác,aki elég normálisnak tűnik(szimpi) és azt vettem észre,hogy mindig alaposan megnéz. Egyszer az egyik haverja kiabált nekem oda : Hé szép lány! Tudtam,hogy nekem mondja,mert rajtam kívül csak egy kis lány volt ott. Hátra néztem és megkérdezte a nevem. Hirtelen nem tudtam mit mondjak és azt válaszoltam,hogy semmi köze hozzá. Aztán már egy másik haverja is közbe szólt,hogy hány éves vagyok és hogy van-e barátom. Nem válaszoltam semmit,mert nem tudtam ilyen helyzetre mi lenne a helyes válsz,főleg hogy tudom,hogy az egyiküknek csaja van és úgy kérdezősködik. A szimpi srác csak nézett,hogy vajon mit válaszolok. Szerintetek ilyen helyzetben mit kéne mondanom???? Csak mert ha a szimpi srác akarta volna tudni ezeket rólam szerintem ha odajött volna és nem a haverjai kérdezik kiabálva a hintához akkor megmondom neki,de így nem tudom. :/


Kérlek segítsetek!



2014. jún. 30. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ha a szimpi srác ismerkedni akar, majd oda megy és megkérdi ismerkednél e vele. Az ilyen bekiabálós hülye gyerekekkel pedig nem kell foglalkozni, főleg nem a kiabálásaikra válaszolni. Ha meg akar ismerni, biztosan meg is fog :)!
2014. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy olyan fejed van mint egy liter tej
2014. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1.kommentelőnek. :)

És a 2.nak is ,mert jót nevettem. :D

2014. jún. 30. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj de édes játszótéri szerelem.....gyerekek
2014. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike,de flegma kommentekre nem vagyok kíváncsi és nem vagyok béna,amiért nem birok megszólalni,hanem csak nem fogok odakiabálni olyanoknak,akiket nem is ismerek csak látásból. És köszönöm,de én nem szoktam pasizni.!
2014. jún. 30. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyhatod a gyereket mert ha szimpi lennél neki nem hagyná ezeket.Én ilyen esetben ha a nekem tetsző lánnyal így beszélnének nem hagynám.Viszont ha az ilyenekre tudsz válaszolni "oltani" őket akkor vissza szólsz rendesen és ha a fiú aki tetszik melléd áll és összejöhettek.A helyzettől függ hogy mit tudsz mondani válaszolni de mindig van valami arany középút ami nem is csúnya meg nem nagyon durva viszont vicces.


#2 voltam

2014. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso illetve 2. Komizónak köszönöm,de egyébként a szimpi srác csak szimpi de semmi extrát nem szeretnék. Azért tényleg köszi. :)
2014. jún. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!