Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne barátnője egy...

Hogy lehetne barátnője egy olyan fiúnak, aki nagyon alacsony, hízni sem képes, gizda és arcszerkezetre is okádék a lányok szerint? Az ilyen fiúknak már tényleg csak a prostizás jut? Ilyenkor hol a nagy pua tudomány?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam a nagy csajozási mesterek tanácsait, de csak azt kaptam meg, hogy ronda vagyok és lényegében hiába vagy tökös meg bátor és szólítasz le lányokat, ha testi adottságaid miatt még az alacsony lányok meg a kövér lányok is elküldenek messzire. Aki mégsem küldött el, az is csak jóindulatból, max haverkodni akart, de inkább azt sem.
2013. júl. 2. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
miért kell ezt minden nap megkérdezni?
2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Azért ne legyen ilyen sok önbizalmad....
2013. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha nem leszel egoista ennyire, akkor talán.
2013. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas vagy.. már bocs.. a kifejezésért.. :D
2013. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
khm. 30perc múlva várjuk a kövi u.ilyen kérdésed
2013. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem tudom h miért hiszik el még mindig annyian ezt a pua-t.... akkor marhaság, h az kész:D
2013. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

A tökös meg a bátor nem abban nyilvánul meg, hogy leszólítasz lányokat. Sokszor ezek a srácok NYOMULNAK, amitől a lányok sikítva futnak ki a világból.

Miért ne tudna hízni? Ez baromság, hogy valaki nem tud. Max lusta utánaolvasni, és takarózik azzal, hogy nem tud.

Nem sokat tudok a pua dolgokról, de azt tudom, hogy csak intelligens embereknek való. Akik felfogják, hogy ez egy iránymutatás, és nem képzelik azt, hogy ha megtanulják ezeket a dolgokat, akkor majd ők lesznek a Casanovák, akiknek naponta 500 nő jut.

2013. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Milyen minden nap? Most kérdezem először. Saját tapasztalataim írom le meg segítséget kérnék, erre csak támadni kell, gratuálok. Látszik, hogy nem szenvedtetek úgy, mint az életben sosem.
2013. júl. 2. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert a kérdésben említett sz-aros kis semmi problémáidat te valós szenvedésnek veszed? Ha igen, akkor egy kis puhap-öcs vagy, bocs. Szégyen.
2013. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
ohh, tudod te mi az a szenvedés? ha béna vagy, nincs egy vagy két lábad, ha a szüleid meghaltak, ha nincs mit enned.... na ez SZENVEDÉS. ezt a kérdést meg naponta felteszik itt legalább 5-en....
2013. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!