Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakiből kihal az az érzés hogy szeressen valakit szerelemből?

Figyelt kérdés
Én jelenleg így érzem magam. Hiába találkozom csinos lányokkal akik komolyabban megismerkednének velem, én mégis elutasítom a kapcsolat lehetőségét. Egy normális ember számára mindegyik szerethető lenne, de én mégis úgy érzem hogy képtelen lennék megadni nekik ezt az érzést. Régen sokkal könnyebben beleszerettem egy-egy lányba, de mostanra úgy érzem hogy csak is testileg, szexuálisan vonzanak. Mi van velem? Szeretnék újból szeretni. F/24
2014. jún. 30. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de nekem kellett hozzá egy nagyon kimerítő három éves kapcsolat, aminek a vége megcsalások sorozata lett. Azóta valahogy nincs kedvem a lányokhoz. Főleg úgy, hogy mindenhol azt hallom, hogy mindenki mindenkivel megcsalja a párját...


26/F

2014. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

# 1:

Ja és hogy valami épkézláb tanácsot is adjak... Menj pszichológushoz. Majd ő segít megoldani ezt a problémát.

2014. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt, féltem a csalódástól, egy szakítás miatt és 7 évig nem mertem új kapcsolatot kezdeményezni és elnyomtam minden téren minden érzelmem...aztán utolért a magányosság érzése és rájöttem nem jó ez így


21F

2014. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömmel is ez a helyzet, amit mondott nem akar kapcsoaltot mert kihalt az érzelem belőle, 2 éves kapcsolata volt a vége emgcsalás...azóta fél a csalodástol,jó neki egyedül

hát meglehet érteni,de majd erre mindenki maga áll ujra készen

2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az én legutóbbi kapcsolatomban nem volt megcsalás, szerettük egymást, csak ez az érzés elmúlt. É nem csalódtam senkiben.
2014. jún. 30. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Többnyire ez csak időleges. Kiégtél kissé a párkapcsolatokból, van ez így, szerintem majd elmúlik, csak idő és egy megfelelő ember kell hozzá.


Egy jó haverom jut eszembe erről. Tönkre ment a hét éves párkapcsolata, két és fél évig nem tudott belőle továbblépni. Ennyi idő után jött egy másik csaj az életébe. Ebbe a kapcsolatba már eleve úgy ment bele, hogy mit kezdjen vele, úgyis vége lesz. Aztán belezúgott a csajba. Aztán vége lett. A srác innentől totál besokallt a párkapcsolatokkal, elege lett. Tudatosan kerülte még a lehetőségét is, hogy egy kalandból komolyabb legyen. Aztán meg összefutott egy csajjal, ahogy ez lenni szokott. Azóta nagyon dúl a lamour, nemsokára apuka lesz...

2014. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!